Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі Сүйіндік қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 қазандағы № 31 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 5368 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 768 ұсынысы негізінде, Тайпақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі Сүйіндік қыстағы аумағында ұсақ малдардың арасында жұқпалы эпидидимит ауруы пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 19 тамыздағы №12 "Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Сүйіндік қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4006 тіркелген, 2015 жылғы 25 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Тайпақ ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы (Л.М.Мустахапов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тайпақ ауылдық округінің әкімі Б. Шаленов

О снятии ограничительных мероприятий на территории зимовья Сүйіндік Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области
Решение акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 25 октября 2018 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 октября 2018 года № 5368
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 3 сентября 2018 года № 768, аким Тайпакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с возникновением заболевания инфекционный эпидидимит среди мелкого скота на территории зимовья Сүйіндік Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 19 августа 2015 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории зимовья Сүйіндік Тайпакского сельского округа Акжаикского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4006, опубликованное 25 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Ведущему специалисту аппарата акима Тайпакского сельского округа (Л.М.Мустахапов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Тайпакского сельского округа Б. Шаленов