О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 июля 2018 года № 5294. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 25-5
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2019 № 25-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №13-2 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5017, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 000 166 тысяч тенге:
налоговые поступления – 273 106 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 835 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 725 075 тысяч тенге;
2) затраты – 4 041 292 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 877 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 543 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 666 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 003 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 003 тысячи тенге;
поступление займов – 68 543 тысячи тенге;
погашение займов – 18 666 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 126 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в следующей редакции:
"1-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме – 15 823 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі № 17-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 шілдеде № 5294 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 18.03.2019 № 25-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5017 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 000 166 мың теңге:
салықтық түсімдер – 273 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 835 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 725 075 мың теңге;
2) шығындар – 4 041 292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 877 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 543 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 666 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 91 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 003 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 543 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 666 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 126 мың теңге.";
1-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 15 823 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды аудандық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

400
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
43 894
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 183
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 672
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 511
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 711
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 311
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
161 078
1
Сельское хозяйство
133 351
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
6 722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
6 722
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
126 629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 707
006
Организация санитарного убоя больных животных
4 150
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
631
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96 895
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
11 246
6
Земельные отношения
11 302
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 302
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 852
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
450
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16 425
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16 425
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16 425
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 593
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 593
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

400
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
43 894
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 183
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 672
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 511
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 711
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 311
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
161 078
1
Ауыл шаруашылығы
133 351
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
6 722
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 722
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
126 629
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 707
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
4 150
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
631
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96 895
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 246
6
Жер қатынастары
11 302
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 302
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 852
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
450
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16 425
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 425
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16 425
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 593
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 593
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі