О признании утратившим силу решения Жангалинского районного маслихата от 30 октября 2017 года № 15-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жангалинскому району на 2018-2019 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 октября 2018 года № 27-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 октября 2018 года № 5373
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жангалинского районного маслихата от 30 октября 2017 года №15-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жангалинскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4957, опубликованное 28 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Э.Сисекешева
Секретарь маслихата З.Сисенғали

Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қазандағы № 15-2 "Жаңақала ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қазандағы № 27-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қазанда № 5373 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қазандағы №15-2 "Жаңақала ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4957 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Сисекешева
Мәслихат хатшысы З. Сисенғали