О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 29-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5480. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 32-4
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2019 № 32-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5042, опубликованное 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 452 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 69 185 тысяч тенге;
2) затраты – 97 637 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 685 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 842 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5480 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 32-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 27.02.2019 № 32-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5042 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 637 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 69 185 мың теңге;
2) шығындар – 97 637 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 685 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

Жангалинский сельский округ – 8 577 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 13 231 тысяча тенге;
Жанажолский сельский округ – 20 642 тысячи тенге;
Копжасарский сельский округ – 12 739 тысяч тенге;
Мастексайский сельский округ – 20 271 тысяча тенге.
Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступления целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в сумме 86 152 тысячи тенге, в том числе:
Жангалинский сельский округ – 60 608 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 8 044 тысячи тенге;
Жанажолский сельский округ – 1 201 тысяча тенге;
Копжасарский сельский округ – 9 373 тысячи тенге;

Жаңақала ауылдық округі – 8 577 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 13 231 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 20 642 мың теңге;
Көпжасар ауылдық округі – 12 739 мың теңге;
Мастексай ауылдық округі – 20 271 мың теңге.
2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін трансферттердің жалпы сомасы 86 152 мың теңге көлемінде ескерілсін, оның ішінде:
Жаңақала ауылдық округі – 60 608 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 8 044 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 1 201 мың теңге;
Көпжасар ауылдық округі – 9 373 мың теңге;

Мастексайский сельский округ – 6 926 тысяч тенге.";
приложение 1, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Э.Альмуханов
Секретарь маслихата З.Сисенғали
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 29-3
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 декабря 2017 года №18-1
Бюджет Жангалинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Мастексай ауылдық округі – 6 926 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э.Альмуханов
Аудандық мәслихат хатшысы З.Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 29-3 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6