О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 18-8 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 апреля 2018 года № 5142. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 30-6
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.03.2019 № 30-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года №16-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года №15-2 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5096) Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №18-8 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5019, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 845 622 тысячи тенге:
налоговые поступления – 319 076 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 570 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 519 296 тысяч тенге;
2) затраты – 3 883 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 491 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 65 292 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 801 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 988 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 988 тысяч тенге:
поступление займов – 64 935 тысяч тенге;

Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 18-8 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 5142 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 30-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 20.03.2019 № 30-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы №16-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы №15-2 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5096 тіркелген) шешіміне сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №18-8 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5019 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 3 845 622 мың теңге:
салықтық түсімдер – 319 076 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 680 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 519 296 мың теңге;
2) шығындар – 3 883 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 491 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 65 292 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 801 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 988 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 988 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 935 мың теңге;

погашение займов – 23 801 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 854 тысячи тенге:";
в пункте 3:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 590 762 тысяч тенге:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на приобретение учебников в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях и перевыпуском новых учебников и другие – 74 724 тысячи тенге;";
дополнить абзацем восемь следующего содержания:
"на приобретение компьютеров в комплекте для школ области для обучения учеников по обновленной программе – 6 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девять следующего содержания:
"для направления учителей на тренинг "Интерактивные средства образования. Необходимые технологии для учителей" и подписку на образовательный онлайн портал "Виртуальная лаборатория педагогического мастерства "Академия" - 2 500 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десять следующего содержания:
"на приобретение контента компьютера-трансформера BilimBook для малокомплектных школ – 25 300 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцать следующего содержания:
"на погашение кредиторской задолженности по налогам и командировочным расходам учителям района – 767 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцать следующего содержания:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий – 9040 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцать следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания Узункульского сельского клуба Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 26 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцать следующего содержания:
"на благоустройство (строительство тротуаров) в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 18 353 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

қарыздарды өтеу – 23 801 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 854 мың теңге."
3 - тармақта:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 590 762 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейін ұйымға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға және тағы басқаларға –74 724 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"облыстық мектептерге жаңартылған білім бағдарламасы бойынша оқушыларды оқыту үшін жиынтықтағы компьютер сатып алуға – 6 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
""Білім беру интерактивті құралдар. Мұғалімге қажетті технологиялар" тренингіне мұғалемдерді жіберуге және "Академия" педагогикалық шеберлік виртуалды лабораториясы" білім беру онлайн порталына жазылуға – 2 500 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"шағын жинақты мектептерге Bilimbook компьютер-трансформер контентін сатып алуға – 25 300 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"мұғалімдердің алдында салық және іс-сапар шығындары бойынша кредиторлық берешектерді өтеуге – 767 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 9040 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық клубының ғимаратын күрделі жөндеуге – 26 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылының (тротуарлар құру) абаттандыруға – 18 353 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.