О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 18-8 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июля 2018 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 июля 2018 года № 5288. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 30-6
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.03.2019 № 30-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №18-8 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5019, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 995 100 тысяч тенге:
налоговые поступления – 319 076 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 570 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 668 774 тысячи тенге;
2) затраты – 4 032 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 491 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 65 292 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 801 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 988 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 988 тысяч тенге:
поступление займов – 64 935 тысяч тенге;
погашение займов – 23 801 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 854 тысячи тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 675 820 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение – 14 948 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 18-8 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 шілдедегі № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 шілдеде № 5288 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 30-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 20.03.2019 № 30-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №18-8 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5019 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 995 100 мың теңге:
салықтық түсімдер – 319 076 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 680 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 668 774 мың теңге;
2) шығындар – 4 032 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 491 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 65 292 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 801 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 988 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 988 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 935 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 801 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 854 мың теңге.";
3 - тармақта:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 675 820 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"қысқа мерзімді кәсіптік оқуына – 14948 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на приобретение учебников в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях и перевыпуском новых учебников – 67 161 тысяча тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий – 17934 тысячи тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт здания Узункульского сельского клуба Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 42 129 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцать следующего содержания:
"на открытие классов информационных технологий – 3 319 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцать следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для двадцати двухквартирных домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области (обеспечение электроэнергией) – 11 798 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцать следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для двадцати двухквартирных домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области (обеспечение водоснабжением) – 20 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцать следующего содержания:
"на газификацию социальных объектов в селе Униге Куйгенкульского сельского округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 11000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцать следующего содержания:
"на газификацию социальных объектов в селе Майтубек и Жумаева Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 15 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать следующего содержания:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес- идей – 481 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

"мектепке дейін ұйымға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 67 161 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 17 934 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық клубының ғимаратын күрделі жөндеуге – 42 129 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"ақпараттық технология сыныптарын ашуға – 3 319 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Жәнібек ауылындағы жиырма екі пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді дамыту және жайластыруына (электр желісімен жабдықтау) – 11 798 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Жәнібек ауылындағы жиырма екі пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді дамыту және жайластыруына (сумен жабдықтау) – 20 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Күйгенкөл ауылдық округінің Өнеге ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруына – 11 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Майтүбек және Жұмаев ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруына – 15 000 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге - 481 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.