О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 18-8 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 октября 2018 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2018 года № 5374. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 30-6
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.03.2019 № 30-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №18-8 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5019, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 047 965 тысяч тенге:
налоговые поступления – 327 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 210 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 751 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3 709 639 тысяч тенге;
2) затраты – 4 085 462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 491 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 65 292 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 801 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 988 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 988 тысяч тенге:
поступление займов – 64 935 тысяч тенге;
погашение займов – 23 801 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 854 тысячи тенге:";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 566 990 тысяч тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 18-8 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қазандағы № 24-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 5374 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 30-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 20.03.2019 № 30-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №18-8 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5019 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 047 965 мың теңге:
салықтық түсімдер – 327 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 210 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 751 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 709 639 мың теңге;
2) шығындар – 4 085 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 491 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 65 292 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 801 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 988 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 988 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 935 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 801 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 854 мың теңге."
3 - тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 566 990 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 1 523 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 4 851 тысяча тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода в селе Акоба Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 224 002 тысячи тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода в селе Таловка Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 158 997 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей – 481 тысяча тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"районным бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 6 681 тысяча тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"районным бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет местных бюджетов – 57 000 тысяч тенге.";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 788 406 тысяч тенге:";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для двадцати двухквартирных домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области (обеспечение электроэнергией) – 11 697 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для двадцати двухквартирных домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области (обеспечение водоснабжением) – 43 336 тысяч тенге;";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов в селе Униге Куйгенкульского сельского округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 27 919 тысяч тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов в селе Майтубек и Жумаева Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 39 557 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:

"техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге – 1 523 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 4 851 мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылындағы су құбырын салу үшін – 224 002 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Талов ауылындағы су құбырын реконструкцияларға – 158 997 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге – 481 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"аудандық бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 6 681 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"аудандық бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге – 57 000 мың теңге.";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 788 406 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Жәнібек ауылындағы жиырма екі пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді дамыту және жайластыруына (электр желісімен жабдықтау) – 11 697 мың теңге;";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Жәнібек ауылындағы жиырма екі пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді дамыту және жайластыруына (сумен жабдықтау) – 43 336 мың теңге;";
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Күйгенкөл ауылдық округінің Өнеге ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруына – 27 919 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Майтүбек және Жұмаев ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруына – 39 557 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:

"на строительство водопровода в селе Акоба Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 28 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода в селе Таловка Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 19 875 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылындағы су құбырын салу үшін – 28 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Талов ауылындағы су құбырын реконструкцияларға – 19 875 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.