О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 октября 2018 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2018 года № 5376. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.04.2019 № 32-7 (решение вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5022, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 676 502 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 985 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 324 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 477 366 тысяч тенге;
2) затраты – 7 832 215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 297 390 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 433 109 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 135 719 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 453 103 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 453 103 тысячи тенге:
поступление займов – 432 900 тысяч тенге;
погашение займов – 135 719 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –155 922 тысячи тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме
1 082 009 тысяч тенге:";
абзац девятый изложить в следующей редакции:

Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қазандағы № 25-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 5376 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 32-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 676 502 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 985 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 324 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 477 366 мың теңге;
2) шығындар – 7 832 215 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 297 390 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 433 109 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 135 719 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 453 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453 103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 432 900 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 135 719 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 155 922 мың теңге.";
3-тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы
1 082 009 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на молодежную практику – 13 873 тысячи тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 180 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 494 383 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на приобретение учебников, в связи с введением новых образовательных программ и выпуском новых учебников – 181 334 тысячи тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 10 747 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Володарское – 32 761 тысяча тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Реконструкция водопровода в селе Мичуринское" – 1 268 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода в селе Трекино" – 1 464 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на размещение государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение – 9 005 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в размере 36 016 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т.Тулепкалиев
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 29 октября 2018 года № 25-2
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 15-3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"жастар практикасына – 13 873 мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштер орнатуға – 180 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі жалпы сомасы 494 383 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 181 334 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 10 747 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Володарское ауылының су құбырын реконструкциялауға – 32 761 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мичурин ауылының су құбырын реконструкциялау" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 268 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Трекин ауылында су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 464 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға – 9 005 мың теңге.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 36 016 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Тулепкалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
29 қазандағы № 25-2 шешіміне
қосымша
Зеленов аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№15-3 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 704
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 199
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50 197
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 197
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50 197
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 784
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 784
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 784
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 484
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
300
12
Транспорт и коммуникации
186 837
1
Автомобильный транспорт
181 759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
181 759
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
153 816
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
27 943
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 078
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 078
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 078
13
Прочие
99 128
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 383
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 383
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9 383
9
Прочие
89 745
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52 575
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
52 575
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 704
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2 199
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
50 197
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 197
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
50 197
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 784
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 784
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 784
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 484
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
300
12
Көлiк және коммуникация
186 837
1
Автомобиль көлiгi
181 759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
181 759
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
153 816
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
27 943
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 078
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 078
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 078
13
Басқалар
99 128
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 383
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 383
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 383
9
Басқалар
89 745
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52 575
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
52 575
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі