О признании утратившим силу решения Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Зеленовскому району на 2018-2019 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2018 года № 27-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 декабря 2018 года № 5428
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Зеленовскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5041, опубликованное 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т.Тулепкалиев
Секретарь маслихата Р.Исмагулов

Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-3 "Зеленов ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 27-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5428 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-3 "Зеленов ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5041 тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Тулепкалиев
Мәслихат хатшысы Р.Исмагулов