Зеленов ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі Егіндібұлақ ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5425 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Егіндібұлақ ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі Егіндібұлақ ауылындағы Строительная көшесі - Құрылысшы көшесі, Набережная көшесі - Жағалау көшесі, Школьная көшесі - Мектеп көшесі, Утемисова көшесі - Махамбет Өтемісұлы көшесі, Степная көшесі - Ынтымақ көшесі, Топорков көшесі - Достық көшесі, Новостройка көшесі - Кең дала көшесі деп қайта аталсын.
2. Егіндібұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Н.Калманова) осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Т.Кужагалиев

О переименовании улиц села Егіндібұлақ сельского округа Егіндібұлақ Зеленовского района
Решение акима сельского округа Егіндібұлақ Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2018 года № 5425
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Егіндібұлақ и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким сельского округа Егіндібұлақ РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Строительная - в улицу Құрылысшы, улицу Набережная - в улицу Жағалау, улицу Школьная - в улицу Мектеп, улицу Утемисова - в улицу Махамбет Өтемісұлы, улицу Степная - в улицу Ынтымақ, улицу Топорково - в улицу Достық, улицу Новостройка - в улицу Кең дала села Егіндібұлақ сельского округа Егіндібұлақ Зеленовского района.
2. Главному специалисту аппарата акима сельского округа Егіндібұлақ (Н.Калманова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т.Кужагалиев