О присвоении наименований безымянным улицам села Достык сельского округа Достык Зеленовского района
Решение исполняющего обязанности акима сельского округа Достык Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2018 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5445
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии исполняющий обязанности акима сельского округа Достык РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Достык сельского округа Достык Зеленовского района следующие наименования:
"№1" проектная улица – улица Жағалау;
"№2" проектная улица – улица күйші Дина;
"№6" проектная улица – улица Бейбітшілік;
"№7" проектная улица – улица Береке;
"№8" проектная улица – улица Жастар;
"№9" проектная улица – улица Шабыт;
"№10" проектная улица – улица Игілік;
"№11" проектная улица – улица Көкжиек;
"№12" проектная улица – улица Тың дала;
"№13" проектная улица – улица Жеңіс;
"№14" проектная улица – улица Хиуаз Доспанова;
"№15" проектная улица – улица Шаңырақ;
"№16" проектная улица – улица Әлия Молдағұлова;
"№17" проектная улица – улица Арай;
"№18" проектная улица – улица Балауса;
"№19" проектная улица – улица Жазира;
"№20" проектная улица – улица Жасұлан;
"№21" проектная улица – улица Атамұра;
"№22" проектная улица – улица Жансарай;
"№23" проектная улица – улица Ынтымақ;
"№24" проектная улица – улица Шапағат;
"№25" проектная улица – улица Келешек;
"№26" проектная улица – улица Құрманғазы;
"№27" проектная улица – улица Сәкен Сейфуллин;
"№28" проектная улица – улица Ахмет Байтұрсынұлы;
"№29" проектная улица – улица Бәйтерек;
"№30" проектная улица – улица Белес;
"№31" проектная улица – улица Жаңа өмір;
"№32" проектная улица – улица Жас отау;
"№33" проектная улица – улица Дәулет;
"№34" проектная улица – улица Мейрам;
"№35" проектная улица – улица Бастау;
"№36" проектная улица – улица Ақсұңқар;
"№37" проектная улица – улица Жәңгірхан;
"№38" проектная улица – улица Әділет;
"№39" проектная улица – улица Алтын күн;
"№40" проектная улица – улица Шамғон Қажғалиев;
"№41" проектная улица – улица Атамекен;
"№42" проектная улица – улица Таңшолпан.
2. Главному специалисту аппарата акима сельского округа Достык (Байкенова З.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

Зеленов ауданы Достық ауылдық округі Достық ауылындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Достық ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 58 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5445 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Достық ауылдық округ әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Достық ауылдық округі Достық ауылындағы атаусыз көшелерге мынадай атаулар берілсін:
"№1" жобалық көшесі – Жағалау көшесі;
"№2" жобалық көшесі – күйші Дина көшесі;
"№6" жобалық көшесі – Бейбітшілік көшесі;
"№7" жобалық көшесі – Береке көшесі;
"№8" жобалық көшесі – Жастар көшесі;
"№9" жобалық көшесі – Шабыт көшесі;
"№10" жобалық көшесі – Игілік көшесі;
"№11" жобалық көшесі – Көкжиек көшесі;
"№12" жобалық көшесі – Тың дала көшесі;
"№13" жобалық көшесі – Жеңіс көшесі;
"№14" жобалық көшесі – Хиуаз Доспанова көшесі;
"№15" жобалық көшесі – Шаңырақ көшесі;
"№16" жобалық көшесі – Әлия Молдағұлова көшесі;
"№17" жобалық көшесі – Арай көшесі;
"№18" жобалық көшесі – Балауса көшесі;
"№19" жобалық көшесі – Жазира көшесі;
"№20" жобалық көшесі – Жасұлан көшесі;
"№21" жобалық көшесі – Атамұра көшесі;
"№22" жобалық көшесі – Жансарай көшесі;
"№23" жобалық көшесі – Ынтымақ көшесі;
"№24" жобалық көшесі – Шапағат көшесі;
"№25" жобалық көшесі – Келешек көшесі;
"№26" жобалық көшесі – Құрманғазы көшесі;
"№27" жобалық көшесі – Сәкен Сейфуллин көшесі;
"№28" жобалық көшесі – Ахмет Байтұрсынұлы көшесі;
"№29" жобалық көшесі – Бәйтерек көшесі;
"№30" жобалық көшесі – Белес көшесі;
"№31" жобалық көшесі – Жаңа өмір көшесі;
"№32" жобалық көшесі – Жас отау көшесі;
"№33" жобалық көшесі – Дәулет көшесі;
"№34" жобалық көшесі – Мейрам көшесі;
"№35" жобалық көшесі – Бастау көшесі;
"№36" жобалық көшесі – Ақсұңқар көшесі;
"№37" жобалық көшесі – Жәңгірхан көшесі;
"№38" жобалық көшесі – Әділет көшесі;
"№39" жобалық көшесі – Алтын күн көшесі;
"№40" жобалық көшесі – Шамғон Қажғалиев көшесі;
"№41" жобалық көшесі – Атамекен көшесі;
"№42" жобалық көшесі – Таңшолпан көшесі деп атау берілсін.
2. Достық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (З.Байкенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық-ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
сельского округа
Б.Керешов

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы
Б.Керешов