О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2018 года № 5456. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 31-4
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 31-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5011, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 346 379 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 020 903 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 16 965 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 307 126 тысяч тенге;
2) затраты – 7 399 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 812 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 93 795 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 983 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 251 тысяча тенге:
поступление займов – 93 795 тысяч тенге;
погашение займов – 34 983 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53 439 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 1 243 920 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в редакции:
"на адресную социальную помощь – 67 851 тысяча тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:

Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 28-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 5456 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 31-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 31-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5011 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 346 379 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 020 903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 965 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 307 126 мың теңге;
2) шығындар – 7 399 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 812 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 93 795 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 983 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 251 мың теңге:
қарыздар түсімі – 93 795 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 983 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 439 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 1 243 920 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 67 851 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 2 416 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам – 1 739 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на доплату учителям организации образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования, и возмещение сумм выплаченных по данному направлению расходов – 125 750 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 066 233 тысячи тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам – 21 772 тысячи тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Казталов – 232 273 тысячи тенге;";
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизы на газоснабжение сел Абиш, Еламан, Саралжын – 4 500 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизы на газоснабжение сел Копкутир, Аккурай, Хайруш – 9 610 тысяч тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизы на газоснабжение сел Кызылту, Каракуль, Сексенбаев, Мереке – 7 750 тысяч тенге;";
абзац двадцать четвертый изложить в следующей редакции:
"на разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизы на газоснабжение сел Сатыбалды, Бостандык, Ащысай, Жас, Танат – 9 765 тысяч тенге;";
абзац двадцать шестой изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт автомобильных дорог в селах Жанажол и Жалпактал – 178 823 тысячи тенге;";
в подпункте 3) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"3) Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 213 130 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

"оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 416 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 1 739 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 125 750 мың теңге;";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 066 233 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 21 772 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Казталов ауылында ауылішілік автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге – 232 273 мың теңге;";
жиырма бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбіш, Еламан, Саралжын ауылдарын газбен жабдықтауға жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға және сараптамадан өткізуге – 4 500 мың теңге;";
жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Көпкүтір, Аққурай, Хайруш ауылдарын газбен жабдықтауға жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға және сараптамадан өткізуге – 9 610 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылту, Қаракөл, Сексенбаев, Мереке ауылдарын газбен жабдықтауға жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға және сараптамадан өткізуге – 7 750 мың теңге;";
жиырма төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сатыбалды, Бостандық, Ащысай, Жас, Таңат ауылдарын газбен жабдықтауға жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға және сараптамадан өткізуге – 9 765 мың теңге;";
жиырма алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Жаңажол мен Жалпақтал ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 178 823 мың теңге;";
4-тармақтың 3) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3) 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 213 130 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

58 095
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
43 152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 144
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 008
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14 943
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
218 185
1
Сельское хозяйство
179 399
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
8 434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
8 434
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
170 965
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17 813
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 290
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 671
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
148 560
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
631
6
Земельные отношения
11 884
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 884
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 380
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
504
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
26 902
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 902
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 902
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 140
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 140
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26 140
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

58 095
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
43 152
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 144
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25 008
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 943
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 943
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
218 185
1
Ауыл шаруашылығы
179 399
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
8 434
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 434
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
170 965
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 813
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 290
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 671
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
148 560
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
631
6
Жер қатынастары
11 884
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 884
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 380
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
504
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
26 902
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 902
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26 902
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 140
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 140
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26 140
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер