О признании утратившим силу решения Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2018 – 2019 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 октября 2018 года № 22-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2018 года № 5360
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2018 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5036, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Жумина
Секретарь маслихата К.Суйеугалиев

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-3 "Қаратөбе ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қазандағы № 22-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қазанда № 5360 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-3 "Қаратөбе ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5036 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Жумина
Мәслихат хатшысы К.Суйеугалиев