О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018–2020 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2018 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 ноября 2018 года № 5392. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2019 года № 27-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2019 № 27-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5032, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 276 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 072 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –154 204 тысячи тенге;
2) затраты – 167 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Сулыкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 038 тысячи тенге;

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қарашадағы № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қарашада № 5392 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 20.02.2019 № 27-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5032 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 276 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 072 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 154 204 мың теңге;
2) шығындар – 167 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Сулыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 47 605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 038 мың теңге;

неналоговые поступления – 2 658 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 909 тысяч тенге;
2) затраты – 47 605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступление субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 197 113 тысяч тенге, в том числе:
Каратобинский сельский округ – 154 204 тысячи тенге;
Сулыкольский сельский округ – 42 909 тысяч тенге.";

салықтық емес түсімдер – 2 658 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 909 мың теңге;
2) шығындар – 47 605 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 197 113 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде :
Қаратөбе ауылдық округі – 154 204 мың теңге;
Сулыкөл ауылдық округі – 42 909 мың теңге.";

приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С.Жумина
Секретарь маслихата К.Суйеугалиев
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 5 ноября 2018 года № 23-1
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 28 декабря 2017 года № 16-1
Бюджет Каратобинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Жумина
Мәслихат хатшысы К.Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
5 қарашадағы № 23-1 шешіміне
1-қосымша
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5