О признании утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2018 года № 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 марта 2018 года № 5083
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сырымского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т.Даргужиев
Секретарь маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение
к решению Сырымского
районного маслихата
от 23 февраля 2018 года №23-3
Перечень утративших силу некоторых решений Сырымского районного маслихата
1. Решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №9-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4649, опубликованное 19 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Сырымского районного маслихата от 10 марта 2017 года №12-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №9-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4741, опубликованное 6 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Сырымского районного маслихата от 8 июня 2017 года №15-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №9-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4842, опубликованное 6 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Сырымского районного маслихата от 12 июля 2017 года №17-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №9-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4869, опубликованное 31 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 23-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 5083 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Даргужиев
Мәслихат хатшысы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2018 жылғы 23 ақпандағы №23-3
шешіміне қосымша
Сырым аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4649 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2. Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы №12-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4741 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
3. Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы №15-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4842 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
4. Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі №17-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4869 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;

5. Решение Сырымского районного маслихата от 9 октября 2017 года №19-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №9-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4923, опубликованное 2 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Сырымского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №21-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №9-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4999, опубликованное 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Сырымского районного маслихата от 12 ноября 2015 года №32-2 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4163, опубликованное 15 декабря 2015 года в газете "Сырым елі").

5. Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қазандағы №19-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4923 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
6. Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №21-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4999 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
7. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы №32-2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4163 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 желтоқсанда "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі.