Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5218. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года № 216
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 26.11.2020 № 216 (вводится в действие с 01.01.2021).

Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 172 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5218 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 26.11.2020 № 216 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.

Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті бекітілсін.