О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Таскала Таскалинского сельского округа Таскалинского района
Решение акима Таскалинского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 24 июля 2018 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 июля 2018 года № 5306
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Таскала и на основании заключения областной ономастической комиссии, аким Таскалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить некоторым безымянным улицам села Таскала Таскалинского сельского округа Таскалинского района следующие наименования:
1) на северо-востоке села:
улице №1 – улица "Жерұйық";
улице №2 – улица "Ешкітау".
2) на западе села:
улице №1 – улица "Атақоныс";
улице №2 – улица "Жібек жолы";
улице №3 – улица "Астана";
улице №4 – улица "Ақтілек";
улице №5 – улица "Көкпар";
улице №6– улица "Сарыжайлау".
2. Главному специалисту аппарата акима Таскалинского сельского округа (Ж.Калиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Таскалинского сельского округа С.Галиеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Таскалинского сельского округа Ж. Ахметов

Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің Тасқала ауылындағы кейбір атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 100 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 шілдеде № 5306 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Тасқала ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Тасқала ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің Тасқала ауылының кейбір атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) ауылдың солтүстік-шығыс аумағындағы:
№1 көшесіне –"Жерұйық" көшесі;
№2 көшесіне – "Ешкітау" көшесі.
2) ауылдың батыс аумағындағы:
№1 көшесіне – "Атақоныс" көшесі;
№2 көшесіне – "Жібек жолы" көшесі;
№3 көшесіне – "Астана" көшесі;
№4 көшесіне – "Ақтілек" көшесі;
№5 көшесіне – "Көкпар" көшесі;
№6 көшесіне – "Сарыжайлау" көшесі.
2. Тасқала ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ж.Калиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасқала ауылдық округі әкімінің орынбасары С.Галиеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауылдық округінің әкімі Ж.Ахметов