О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 мая 2018 года № 5195. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2019 года № 32-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.02.2019 № 32-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Теректинского районного маслихата от 30 марта 2018 года №20-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 апреля 2018 года №5151) Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5035, опубликованное 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 992 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 468 тысяч тенге;
2) затраты – 39 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 21-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 5195 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 32-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 32-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы №20-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылы 13 сәуірде №5151 тіркелген) шешіміне сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5035 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 39 706 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 992 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 468 мың теңге;
2) шығындар – 39 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Чаганского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 782 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 044 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 178 тысяч тенге;
2) затраты – 34 782 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Шагатайского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 985 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 496 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 330 тысяч тенге;
2) затраты – 25 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящего бюджета в общей сумме 31 657 тысяч тенге:
1) Подстепновский сельский округ – 4 641 тысяча тенге;
2) Федоровский сельский округ – 23 942 тысячи тенге;
3) Чаганский сельский округ – 574 тысячи тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Шаған ауылдық округінің тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 34 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 178 мың теңге;
2) шығындар – 34 782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Шағатай ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 25 985 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 496 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 330 мың теңге;
2) шығындар – 25 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 31 657 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
1) Подстепный ауылдық округі – 4 641 мың теңге;
2) Федоровка ауылдық округі – 23 942 мың теңге;
3) Шаған ауылдық округі – 574 мың теңге;

4) Шагатайский сельский округ – 2 500 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Е. Насипов
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата

4) Шағатай ауылдық округі – 2 500 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1,2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Теректі аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Насипов
Аудандық
мәслихат хатшысы
А. Нұрғалиев