О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 декабря 2018 года № 5420. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2019 года № 32-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.02.2019 № 32-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5035, опубликованное 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 143 тысячи тенге:
налоговые поступления – 6 123 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 552 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 468 тысяч тенге;
2) затраты – 38 143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 209 тысяч тенге, в том числе:

Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 желтоқсандағы № 28-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 5420 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 32-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 32-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5035 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 468 мың теңге;
2) шығындар – 38 143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 209 мың теңге, оның ішінде:

"5. Утвердить бюджет Чаганского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 282 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 044 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 678 тысяч тенге;
2) затраты – 36 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Шагатайского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 718 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 064 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 591 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 063 тысячи тенге;
2) затраты – 27 718 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 8-1 изложить в следующей редакции:
"8-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящего бюджета в общей сумме 47 074 тысячи тенге:
Подстепновский сельский округ – 12 854 тысячи тенге;
Федоровский сельский округ – 27 913 тысяч тенге;
Чаганский сельский округ – 2 074 тысячи тенге;
Шагатайский сельский округ – 4 233 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

"5. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Шаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 282 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 678 мың теңге;
2) шығындар – 36 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Шағатай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 718 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 591 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 063 мың теңге;
2) шығындар – 27 718 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
8-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 47 074 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
Подстепный ауылдық округі – 12 854 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі – 27 913 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 2 074 мың теңге;
Шағатай ауылдық округі – 4 233 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Теректі аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.