О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 октября 2018 года № 5351. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2019 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2019 № 37-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5015, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 893 768 тысяч тенге:
налоговые поступления – 354 627 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 534 941 тысяча тенге;
2) затраты – 3 936 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 673 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 79 365 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 692 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 544 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 544 тысячи тенге:
поступление займов – 79 365 тысяч тенге;
погашение займов – 33 633 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 812 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 625 247 тысяч тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 31-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қазанда № 5351 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 37-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 13.03.2019 № 37-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5015 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 893 768 мың теңге:
салықтық түсімдер – 354 627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 534 941 мың теңге;
2) шығындар – 3 936 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 673 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 365 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 692 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70 544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 544 мың теңге:
қарыздар түсімі – 79 365 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 633 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 24 812 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 625 247 мың теңге ескерілсін:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 16 215 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство систем водоснабжение села Амангельды Чингирлауского района – 153 658 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода села Ащысай Чингирлауского района – 131 202 тысячи тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 540 517 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ и перевыпуском новых учебников – 56 592 тысячи тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на установку топочной для пришкольного интерната и Чиликской средней общеобразовательной школы имени Лукпана Клышева села Шынгырлау Чингирлауского района – 46 271 тысяча тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов села Аксуат Чингирлауского района – 25 374 тысячи тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на газификацию административного здания районного отдела ветеринарии Чингирлауского района – 15 222 тысячи тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт здания Чингирлауской средней общеобразовательной школы села Шынгырлау Чингирлауского района – 244 278 тысяч тенге;";
дополнить абзацами восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым следующего содержания:
"на благоустройство площади на пересечении улиц Лукпана Клышева и Абая Кунанбаева в селе Шынгырлау Чингирлауского района – 25 000 тысяч тенге;
на строительство систем водоснабжение села Амангельды Чингирлауского района – 19 207 тысяч тенге;
на проведение комплексной вневедомственной государственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода в селе Шоктыбай Чингирлауского района" – 1 035 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.Камзаева
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 12 октября 2018 года № 31-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 20 декабря 2017 года № 17-2
Районный бюджет на 2018 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 16 215 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңгырлау ауданы Амангелді ауылын сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына – 153 658 мың теңге;";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылының су құбырын құрылысына – 131 202 мың теңге;";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 540 517 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 56 592 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылы Лұқпан Қылышев атындағы Шилі орта жалпы білім беретін мектебіне және жанындағы интернатқа қазандықтар орнатуға – 46 271 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Ақсуат ауылының әлеуметтік нысандарын газдандыруға – 25 374 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау аудандық ветеринария бөлімінің әкімшілік ғимаратын газдандыруға – 15 222 мың теңге;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылының Шыңғырлау жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратын күрделі жөндеуге – 244 278 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылындағы Лұқпан Қылышев және Абай Құнанбаев көшелері қиылысындағы алаңды абаттандыруға – 25 000 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Амангелді ауылын сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына – 19 207 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Шоқтыбай ауылының су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 035 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А.Камзаева
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
12 қазандағы № 31-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
20 желтоқсандағы № 17-2
шешіміне 1- қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы