О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2018 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2018 года № 5465. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2019 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2019 № 37-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5015, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 014 715 тысяч тенге:
налоговые поступления – 320 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 092 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 380 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 672 334 тысячи тенге;
2) затраты – 4 074 032 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 227 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79 365 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68 138 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 544 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 544 тысячи тенге:
поступление займов – 79 365 тысяч тенге;
погашение займов – 33 633 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 812 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 623 518 тысяч тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 33-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 5465 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 37-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 13.03.2019 № 37-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5015 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 014 715 мың теңге:
салықтық түсімдер – 320 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 092 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 380 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 672 334 мың теңге;
2) шығындар – 4 074 032 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 227 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 365 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 138 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70 544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 544 мың теңге:
қарыздар түсімі – 79 365 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 633 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 24 812 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 623 518 мың теңге ескерілсін:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 15 409 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 1 822 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на расширение перечня технических вспомогательных средств – 963 тысячи тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 679 639 тысяч тенге:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 4 586 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на приобретение компьютеров в комплекте для школ района для обучения учеников по обновленной программе – 4 776 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на открытие информационно-технологических классов районных школах – 2 955 тысяч тенге;";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"на благоустройство площади на пересечении улиц Лукпана Клышева и Абая Кунанбаева в селе Шынгырлау Чингирлауского района – 75 877 тысяч тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство систем водоснабжение села Амангельды Чингирлауского района – 38 415 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на проведение комплексной вневедомственной государственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода в селе Шоктыбай Чингирлауского района" – 0 тенге;";
дополнить абзацами двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьим, двадцать четвертым следующего содержания:
"на строительство водопровода села Ащысай Чингирлауского района – 53 952 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода в селе Шоктыбай Чингирлауского района" – 6 700 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода в селе Ардак Чингирлауского района" – 5 164 тысячи тенге;
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Лукпана Клышева села Шынгырлау Чингирлауского района – 10 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководитель аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.Камзаева
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 13 декабря 2018 года № 33-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 20 декабря 2017 года № 17-2
Районный бюджет на 2018 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 15 409 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 1 822 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"техникалық көмекшi құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 963 мың теңге;";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 679 639 мың теңге ескерілсін:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 4 586 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандық мектептерге жаңартылған білім бағдарламасы бойынша оқушыларды оқыту үшін жиынтықтағы компьютерлер сатып алуға – 4 776 мың теңге;";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудан мектептерінде ақпараттық технологиялық сыныптар ашуға – 2 955 мың теңге;";
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылындағы Лұқпан Қылышев және Абай Құнанбаев көшелері қиылысындағы алаңды абаттандыруға – 75 877 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Амангелді ауылын сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына – 38 415 мың теңге;";
жиырмасыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Шыңғырлау ауданы Шоқтыбай ауылының су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 0 теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылының су құбырын салу – 53 952 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Шоқтыбай ауылында су құбыры құрылысы" жобалық сметалық құжаттамасын жасақтауға – 6 700 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Ардақ ауылының су құбырын қайта жаңарту" жобалық сметалық құжаттамасын жасақтауға – 5 164 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылы Лұқпан Қылышев көшесі бойындағы автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 10 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А.Камзаева
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
13 желтоқсандағы № 33-1
шешіміне қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
20 желтоқсандағы № 17-2
шешіміне 1- қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы