О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 63 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 февраля 2019 года № 57. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2019 года № 18310. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 ноября 2020 года № 340.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 05.11.2020 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 63 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16693, опубликован 10 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
стандарт государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)", утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;

"Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 63 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 8 ақпандағы № 57 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 14 ақпанда № 18310 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 340 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.11.2020 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 63 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №16693 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 сәуірде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты осы бұйрыққа қосымшаға жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан −
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 8 февраля 2019 года № 57
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 2 февраля 2018 года № 63
Стандарт государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (далее - государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент (далее – услугодатель).
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги – 2 (два) рабочих дня.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – уведомление о перечислении субсидии либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
Услугополучателю направляется уведомление о результате оказания государственной услуги в форме электронного документа, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему стандарту государственной услуги. Данное уведомление становится доступным в Личном кабинете услугополучателя в информационной системе субсидирования.

5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3), және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары −
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 8 ақпандағы
№ 57 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 2 ақпандағы
№ 63 бұйрығымен
бекітілген
"Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі – 2 (екі) жұмыс күні.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – субсидияның аударылғаны туралы хабарлама немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша көрсетілетін қызметті ұсынудан уәжді бас тарту.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық.
Көрсетілетін қызметті алушыға осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1 және 2-қосымшаларға сәйкес электрондық құжат нысанында мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі туралы хабарлама жолданады. Бұл хабарлама субсидиялаудың ақпараттық жүйесіндегі көрсетілетін қызметті алушының Жеке кабинетінде қолжетімді болады.

7. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан и статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" прием заявок или выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Услугополучатель формирует заявку на портале для получения субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), регистрирует ее путем подписания и удостоверяет электронной цифровой подписью согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги.
Подтверждением принятия заявки является соответствующее уведомление в Личном кабинете услугополучателя в информационной системе субсидирования о принятии запроса для оказания государственной услуги.
10. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются требования установленные пунктом 15 Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), утвержденными приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17583).
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц, работников по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя соответствующего услугодателя.
Жалоба подается в письменной форме по почте либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни по адресам, указанным в пункте 13 настоящего стандарта государственной услуги.
В жалобе:
1) физического лица – указываются его фамилия, имя, отчество (при наличии), почтовый адрес;
2) юридического лица – указываются его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Жалоба должно быть подписано услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы услугодателем является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.

7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Порталдың жұмыс кестесі – жөндеу жұмыстарын жүргізумен байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен өнім сапасын арттыруға субсидиялар алу үшін порталда өтінімді қалыптастырады және оны электрондық цифрлық қолтаңба қою арқылы тіркейді және куәландырады.
Өтінімнің қабылданғанын субсидиялаудың ақпараттық жүйесіндегі көрсетілетін қызметті алушының Жеке кабинетіндегі мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұранымның қабылданғаны туралы тиісті хабарлама растайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17583 болып тіркелген) бекітілген Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 15-тармағында белгіленген талаптар негіз болып табылады.
3-тарау. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының, жұмыскерлерінің мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым тиісті көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына беріледі.
Шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 13-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша жазбаша нысанда почтамен не жұмыс күндері көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Мыналардың:
1) жеке тұлғаның шағымында аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, почталық мекенжайы көрсетіледі;
2) заңды тұлғаның шағымында атауы, почталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Шағымға көрсетілетін қызметті алушы қол қоюы тиіс.
Көрсетілетін қызметті алушының шағымды қабылдағанын шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсетіле отырып, оның тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі мен күні) растайды.

Также информацию о порядке обжалования действий (бездействий) работника услугодателя можно получить по телефонам Единого контакт-центра: 1414, 8-800-080-7777.
Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, срок и место получения ответа на жалобу, контактные данные лица, у которого можно получить информацию о ходе рассмотрения жалобы.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
13. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе соответствующего услугодателя;
2) интернет-ресурсе Министерства: www.mgov.kz, раздел "Государственные услуги", подраздел "Адреса мест оказания государственной услуги".
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт-центра.
15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на портале. Единый контакт-центр: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование повышения
продуктивности и качества продукции
аквакультуры (рыбоводства)"
Форма
Уведомление
Уважаемый (-ая) ___________________________________________________________
(услугополучатель)
По Вашей заявке №__________ от "__" _________ 20___ года в предоставлении государственной услуги отказано по причине:
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________.
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование повышения
продуктивности и качества продукции
аквакультуры (рыбоводства)"
Форма
Уведомление
Уважаемый (-ая) ___________________________________________________________
(услугополучатель)
По Вашей заявке №________ от "__" _______ 20__ года оказана государственная услуга и уведомляем о перечислении на Ваш расчетный счет №__________ суммы субсидий в размере _________ тенге платежным поручением от "__" ___________ 20__ года.
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование повышения
продуктивности и качества продукции
аквакультуры (рыбоводства)"
Форма
Заявка на получение субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
В Управление ______________________________________________________________
(области, города республиканского значения, столицы)
от ________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица)
Прошу выплатить мне субсидии за приобретенные корма для _______________________
видов рыб в объеме __________________ килограммов ___________________________,
в размере ____________________________________________________________ тенге.
(сумма цифрами и прописью)

Сондай-ақ, көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8-800-080-7777 телефондары арқылы алуға болады.
Көрсетілетін қызметті алушыға шағымды қабылдаған адам оның шағымын қабылдағанын растау үшін талон береді, онда талонның нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, шағымға жауап алу мерзімі мен орны, шағымды қарау барысы туралы ақпаратты алуға болатын адамның байланыс деректері көрсетіледі.
Шағым портал арқылы жіберілген кезде, көрсетілетін қызметті алушыға "жеке кабинетінен" арыз туралы ақпарат қолжетімді болады, ол көрсетілетін қызметті берушінің арызды өңдеуі (жеткізілгені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) барысында жаңартылып отырады.
Көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс. Шағымды қарау нәтижелері туралы уәжді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта арқылы жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс.
12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
4-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
13. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) тиісті көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында;
2) Министрліктің www.mgov.kz интернет-ресурсындағы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінің "Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары" кіші бөлімінде орналасқан.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде Бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша анықтама қызметтерінің байланыс телефондары порталда көрсетілген. Бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8-800-080-7777.
"Акваөсіру (балық өсіру)
өнімділігі мен сапасын
арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Нысан
Хабарлама
Құрметті ___________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20___ жылғы "__" _________ №__________ өтініміңіз бойынша
мемлекеттік қызметті көрсетуден _______________________
__________________________________________ себепті бас тартылды.
"Акваөсіру (балық өсіру)
өнімділігі мен сапасын
арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Нысан
Хабарлама
Құрметті ___________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20___ жылғы "__" _________№__________ өтініміңіз бойынша
мемлекеттік қызмет көрсетілді және Сіздің №__________ есептік шотыңызға
20___ жылғы "__" __________ төлем тапсырмасымен _________ теңге
мөлшерінде субсидия сомасы аударылғанын хабарлаймыз.
Акваөсіру (балық өсіру)
өнімділігі мен сапасын
арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
Нысан
Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен өнім сапасын арттыруға субсидиялар алуға арналған өтінім
(кімге) ________________________________________________ басқармасына
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың)
(кімнен)_________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Маған мынадай балық түрлеріне:___________________________________________
_______________________________ килограмм көлемінде сатып алынған азық үшiн
________________________________ теңге мөлшерінде субсидия төлеуді сұраймын.
(сома санмен және жазбаша)

1. Сведения о заявителе.
Для юридического лица:
наименование ____________________________________________________________;
БИН (в том числе иностранного юридического лица, в случае его отсутствия БИН филиала (представительства)
________________________________________________________________________;
фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя ________________________
_______________________________________________________________________;
адрес __________________________________________________________________;
номер телефона (факса) __________________________________________________;
Для физического лица:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) ___________________________________;
ИИН __________________________________________________________________;
документ, удостоверяющий личность:
номер _________________________________________________________________;
кем выдано ____________________________________________________________;
дата выдачи ___________________________________________________________;
адрес _________________________________________________________________;
номер телефона (факса) _________________________________________________;
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя – для физического лица:
местонахождение______________________________________________________;
дата уведомления ______________________________________________________;
2. Сведения текущего счета товаропроизводителя в банке второго уровня:
ИИН/БИН ____________________________________________________________;
Кбе __________________________________________________________________;
Реквизиты банка ______________________________________________________;
Наименование банка __________________________________________________;
БИК ________________________________________________________________;
ИИК ________________________________________________________________;
БИН ________________________________________________________________;
Кбе _________________________________________________________________;

1. Өтінім беруші туралы мәлімет.
Заңды тұлға үшін:
атауы ______________________________________________________________;
БСН (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның, ол жоқ болған жағдайда
филиалдың (өкілдіктің) БСН-сы) ______________________________________;
басшысының аты, әкесінің аты (бар болса), тегі __________________________;
мекенжайы: _________________________________________________________;
телефон (факс) нөмірі: ________________________________________________;
Жеке тұлға үшін:
аты, әкесінің аты (бар болса), тегі _______________________________________;
ЖСН _______________________________________________________________;
жеке басын куәландыратын құжат:
нөмірі ______________________________________________________________;
кім берді ____________________________________________________________;
берілген күні ________________________________________________________;
мекенжайы: _________________________________________________________;
телефон (факс) нөмірі: ________________________________________________;
Дара кәсіпкер ретінде қызметін бастағаны туралы хабарлама – жеке тұлға үшін:
орналасқан жері ______________________________________________________;
хабардар еткен күн _________________________________________________;
2. Екінші деңгейлі банктегі тауар өндірушінің ағымдағы шотының мәліметтері:
ЖСН/БСН __________________________________________________________;
Кбе ________________________________________________________________;
Банктің деректемелері ________________________________________________;
Банктің атауы _______________________________________________________;
БСК _______________________________________________________________;
ЖСК _______________________________________________________________;
БСН _______________________________________________________________;
Кбе ________________________________________________________________;

3. Сведения из справки о происхождении вылова:
номер и дата выдачи ___________________________________________________;
виды рыб ____________________________________________________________;
объем выращенных рыб ________________________________________________.
4. Подтверждение регистрации в административном органе о деятельности по искусственному разведению осетровых видов рыб, виды которых включены в приложения I и (или) II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения:
номер и дата выдачи ___________________________________________________;
номер уведомлений ___________________________________________________;

3. Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтамадан алынған мәліметтер:
нөмірі және берілген күні _____________________________________________;
балықтардың түрі ___________________________________________________;
өсірілген балықтың көлемі ____________________________________________;
4. Түрлері Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның І және (немесе) ІІ қосымшаларына енгізілген балықтардың бекіре тұқымдас түрлерін қолдан өсіру жөніндегі қызмет туралы әкімшілік органда тіркелуді растау:
нөмірі және берілген күні_____________________________________________;
хабарлама нөмірі _____________________________________________________;

8. Расчет причитающихся субсидий:
вид субсидируемой рыбы
объем произведенной продукции, килограмм
наименование и вид кормов
стоимость 1 (одного) килограмма корма, тенге
норма расхода кормов на производство 1 (одного) килограмма
всего расход на приобретение кормов, тенге
причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
1
2
3
4
5
7
8
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП *________________________________________________
Дата и время подписания ЭЦП *___________________________________
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП *________________________________________________
Дата и время подписания ЭЦП * ___________________________________
Расшифровка аббревиатур:
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ИИК – индивидуальный идентификационный код;
БИК – банковский идентификационный код;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
НДС – налог на добавленную стоимость;
Кбе – код бенефициара;
ЭЦП – электронная цифровая подпись.

8. Тиесілі субсидиялар есептемесі:
субсидияла-натын балық түрі
өндірілген өнім көлемі, килограмм
азық атауы және түрі
1 (бір) килограмм азықтың құны, теңге
1 (бір) килограмм азық өндіруге арналған шығыс нормасы
азық сатып алуға жұмсалған барлық шығыс, теңге
бюджеттік субсидиялар-дың тиесілі сомасы, теңге
1
2
3
4
5
7
8
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді және өзге ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20__ жылғы "__" _____ сағат 00:00-де қол қойып, жіберді:
ЭЦҚ-дан алынған деректер*_______________________________________
ЭЦҚ қойылған күні мен уақыты*___________________________________
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Басқарма 20__ жылғы "__" _____ сағат 00:00-де қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер*_______________________________________
ЭЦҚ қойылған күні мен уақыты*___________________________________
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЖСК – жеке сәйкестендіру коды;
БСК – банктік сәйкестендіру коды;
БСН – бизнес сәйкестендіру нөмірі;
ҚҚС – қосылған құн салығы;
Кбе – бенефициар коды;
ЭЦҚ – электрондық цифрлық қолтаңба.