О внесении изменения и дополнения в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 176 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 февраля 2019 года № 38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2019 года № 18325. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 158.
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 176 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11445, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 июля 2015 года) следующие изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги "Аккредитация республиканских и региональных спортивных федераций" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) регламент государственной услуги "Выплата пожизненного ежемесячного материального обеспечения спортсменам и тренерам" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных званий: "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", "мастер спорта Республики Казахстан", "Заслуженный тренер Республики Казахстан" и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации высшей категории, тренер среднего уровня квалификации высшей категории, методист высшего уровня квалификации высшей категории, методист среднего уровня квалификации высшей категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации высшей категории, национальный спортивный судья высшей категории, национальный спортивный судья" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) регламент государственной услуги "Компенсационная выплата членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) при получении ими спортивных травм и увечий на международных спортивных соревнованиях" согласно приложению 4 к настоящему приказу;

"Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 176 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 38 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 18325 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 158 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 176 10-бабы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11445 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 шілдеде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Спортшылар мен жаттықтырушыларға өмiр бойы ай сайынғы материалдық қамсыздандыруды төлеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегi спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген жаттықтырушысы" спорттық атақтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты нұсқаушы-спортшы, жоғары санатты ұлттық спорт төрешiсi, ұлттық спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) мүшелеріне олардың халықаралық спорттық жарыстарда жарақаттар алуы және мертігуі кезінде өтемақы төлемдерін төлеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;

5) регламент государственной услуги "Признание видов спорта, спортивных дисциплин" согласно приложению 5 к настоящему приказу.";
дополнить приложением 5 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение двух рабочих дней после введения в действие настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) в течение двух рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мұхамедиұлы
Приложение
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 14 февраля 2019 года № 38
Приложение 5
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 14 мая 2015 года № 176
Регламент государственной услуги "Признание видов спорта, спортивных дисциплин"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Комитетом по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (далее – услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги "Признание видов спорта, спортивных дисциплин", утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276 (далее – стандарт).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя.

5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Спорт түрлерін, спорт салаларын тану" мемлекетік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.";
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) қолданысқа енген күннен кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрі А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 14 ақпандағы
№ 38 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 14 мамырдағы
№ 176 бұйрығына
5-қосымша
"Спорт түрлерін, спорт салаларын тану" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелген, "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген "Спорт түрлерін, спорт салаларын тану" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі – стандарт) Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтінішті қабылдау және оның нәтижесін беру көрсететін қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является копия приказа о признании видов спорта, спортивных дисциплин либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта (далее – мотивированный отказ).
В случае представления неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, услугодатель отказывает в приеме заявления.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы от юридического лица (далее – услугополучатель), предусмотренные пунктом 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием канцелярией услугодателя документов на получение государственной услуги и рассмотрение их на предмет полноты согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, канцелярия услугодателя отказывает в приеме заявления услугополучателя.
В случае представления услугополучателем полного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, канцелярия услугодателя регистрирует заявление на получение государственной услуги с прилагаемыми документами посредством Единой системы электронного документооборота (далее – ЕСЭДО) и передает документы ответственному исполнителю в день поступления документов;
2) осуществление подготовки документов услугополучателя ответственным исполнителем для рассмотрения на заседании комиссии, создаваемой услугодателем в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 октября 2014 года № 55 "Об утверждении Правил признания видов спорта, спортивных дисциплин и формирования реестра видов спорта", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9912, (далее – комиссия) в течение двух рабочих дней;
3) рассмотрение комиссией документов услугополучателя и подписание протокола заседания комиссии в течение четырех рабочих дней;
4) на основании протокола заседания комиссии:
в случае положительного решения комиссии – подготовка и подписание приказа о признании видов спорта, спортивных дисциплин (далее - приказ), сопроводительного письма в течение одного рабочего дня;
в случае отрицательного решения комиссии – подготовка, визирование, и подписание мотивированного отказа в течение одного рабочего дня;

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі Спорт түрлерін, спорт салаларын тану туралы бұйрықтың көшірмесі не стандарттың 10-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап (бұдан әрі – дәлелді бас тарту) болып табылады.
Стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасы толық ұсынылмаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме жеке тұлғадан (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттар болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындау ұзақтығы:
1) құжаттар түскен күні көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға құжаттарды қабылдауы және оларды стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес толықтығы мәніне қарауы;
көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі өтінішті қабылдаудан бас тартады;
көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алуға өтінішті қоса берілген құжаттармен бірге Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде (бұдан әрі – ЭҚАБЖ) тіркейді және құжаттарды жауапты орындаушыға береді;
2) екі жұмыс күні ішінде жауапты қызметкердің көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9912 болып тіркелген, "Спорт түрлерін, спорт салаларын тану және спорт түрлерінің тізілімін қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 28 қазандағы № 55 бұйрығына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші құратын комиссияның (бұдан әрі – комиссия) отырысына қарау үшін дайындауды жүзеге асыруы;
3) төрт жұмыс күні ішінде комиссияның көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарауы және комиссия отырысының хаттамасына қол қоюы;
4) комиссия отырысының хаттамасы негізінде:
комиссия оң шешім шығарған жағдайда – бір жұмыс күні ішінде спорт түрлерін, спорт салаларын тану туралы бұйрықты (бұдан әрі – бұйрық), ілеспе хатты дайындау және қол қою;
комиссия теріс шешім шығарған жағдайда – бір жұмыс күні ішінде дәлелді бас тартуды дайындау және қол қою;

5) передача ответственным исполнителем копии приказа с сопроводительным письмом либо мотивированного отказа в канцелярию услугодателя в течение одного рабочего дня;
6) канцелярия услугодателя отправляет копию приказа с сопроводительным письмом либо мотивированный отказ посредством почтовой связи услугополучателю в течение одного рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированное заявление;
2) документы, соответствующие перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта;
3) подписанный протокол заседания комиссии;
4) подписанный и зарегистрированный приказ, подписанное сопроводительное письмо или подписанный мотивированный отказ;
5) зарегистрированное сопроводительное письмо или мотивированный отказ.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный исполнитель;
2) члены комиссии;
3) руководитель управления, руководство услугодателя;
4) канцелярия.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием работником канцелярии услугодателя документов на получение государственной услуги и рассмотрение их на предмет полноты согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, работник канцелярии услугодателя отказывает в приеме заявления.
В случае представления полного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, работник канцелярии услугодателя регистрирует заявление на получение государственной услуги с прилагаемыми документами посредством ЕСЭДО в день поступления документов;
2) передача документов работником канцелярии услугодателя на рассмотрение ответственному исполнителю в течение дня (в день поступления документов);
3) подготовка ответственным исполнителем документов услугополучателя для рассмотрения их членами комиссии в течение двух рабочих дней;
4) рассмотрение членами комиссии документов услугополучателя и подписание протокола заседания комиссии в течение четырех рабочих дней;
5) на основании решения комиссии:
при положительном решении ответственным исполнителем услугодателя подготавливается проект приказа с сопроводительным письмом и передается руководителю управления для его визирования и руководству услугодателя для его подписания в течение одного рабочего дня;
при отрицательном решении ответственным исполнителем услугодателя подготавливается мотивированный отказ и передается руководителю управления для его визирования, руководству услугодателя для его подписания в течение одного рабочего дня;

5) бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушының бұйрықтың көшірмесін ілеспе хатпен не дәлелді бас тартуды көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне беруі;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға бір жұмыс күні ішінде пошта байланысы арқылы бұйрықтың көшірмесін ілеспе хатпен не дәлелді бас тартуды жөнелтеді.
6. Келесі рәсімдерді (іс-қимылдарды) орындауды бастауға негіздеме болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімдерінің (іс-қимылдарының) нәтижесі:
1) тіркелген өтініш;
2) стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес келетін құжаттар;
3) комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы;
4) қол қойылған және тіркелген бұйрық, қол қойылған ілеспе хат не қол қойылған дәлелді бас тарту;
5) тіркелген ілеспе хат немесе дәлелді бас тарту.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) жауапты орындаушы;
2) комиссия мүшелері;
3) басқарма басшысы, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
4) кеңсе.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер қызметкерлері арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау:
1) құжаттар түскен күні көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алуға құжаттарды қабылдауы және оларды стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес толықтығы мәніне қарауы.
Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады.
Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алуға өтінішті қоса берілген құжаттармен бірге ЭҚАБЖ-да тіркейді;
2) кеңсе қызметкерінің күн ішінде (құжаттар түскен күні) құжаттарды жауапты орындаушыға қарау үшін жіберуі;
3) екі жұмыс күні ішінде жауапты орындаушының көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын комиссия мүшелерінің қарауы үшін дайындауы;
4) төрт жұмыс күні ішінде комиссия мүшелерінің көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарауы және комиссия отырысының хаттамасына қол қоюы;
5) комиссия шешімінің негізінде:
оң шешім болған кезде бір жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы бұйрық жобасын ілеспе хатпен дайындап, басқарма басшысына және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қол қоюға береді;
теріс шешім болған кезде бір жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы дәлелді бас тартуды дайындап, басқарма басшысына және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қол қоюға береді;

6) передача ответственным исполнителем услугодателя копии приказа с сопроводительным письмом либо мотивированного отказа работнику канцелярии услугодателя в течение одного рабочего дня;
7) регистрация и направление работником канцелярии сопроводительного письма с копией приказа либо мотивированного отказа посредством почтовой связи в течение одного рабочего дня.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Признание видов спорта,
спортивных дисциплин"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Признание видов спорта, спортивных дисциплин"
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя;

6) бір жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы бұйрықтың көшірмесін ілеспе хатпен не дәлелді бас тартуды көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне береді;
7) кеңсе қызметкерінің бір жұмыс күні ішінде ілеспе хатпен бұйрықтың көшірмесін не дәлелді бас тартуды тіркеуі және пошта байланысы арқылы жөнелтуі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдары рәсімдері (іс-қимылдарының) реттілігінің толық сипаттамасы осы регламентке қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Спорт түрлерін, спорт салаларын тану"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
қосымша
"Спорт түрлерін, спорт салаларын тану" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) өзара іс-қимылдары;