О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 25-02/457 "Об утверждении образцов и Правил ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции и государственной лесной охраны Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 апреля 2019 года № 146. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2019 года № 18566.
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 25-02/457 "Об утверждении образцов и Правил ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции и государственной лесной охраны Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8015, опубликован 27 декабря 2012 года в газете "Казахстанская правда" № 449-450 (27268-27269)) следующие изменения:
заголовок указанного приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении образцов и Правил ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан";
подпункты 1) и 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) образцы форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) правила ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностными лицами государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.";
в образцах ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции и государственной лесной охраны Республики Казахстан утвержденных указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Образцы форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Образцы форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан разработаны в соответствии с подпунктом 18-17) пункта 1 статьи 13 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года.";
пункт 141 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) үлгілерін және оны киіп жүру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 25-02/457 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 146 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 18566 болып тіркелді.
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) үлгілерін және оны киіп жүру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 25-02/457 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8015 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсанда "Егемен Қазақстан" газетінде № 852-856 (27927) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) үлгілерін және оны киіп жүру қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) үлгілері;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) үлгілерінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) үлгілері";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) үлгілері 2003 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Орман кодексінің 13-бабы 1-тармағының 18-17) тармақшасына сәйкес әзірленді.";
141-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"141. На форменную одежду должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан нашиваются знаки различия по образцам согласно приложению 23 к настоящим Образцам.";
текст в правом верхнем углу приложения 1 изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 2 изложить в следующей редакции:
"Приложение 2
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 3 изложить в следующей редакции:
"Приложение 3
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 4 изложить в следующей редакции:
"Приложение 4
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 5 изложить в следующей редакции:
"Приложение 5
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 6 изложить в следующей редакции:
"Приложение 6
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 7 изложить в следующей редакции:
"Приложение 7
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 8 изложить в следующей редакции:
"Приложение 8
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 9 изложить в следующей редакции:
"Приложение 9
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 10 изложить в следующей редакции:
"Приложение 10
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 11 изложить в следующей редакции:
"Приложение 11
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 12 изложить в следующей редакции:
"Приложение 12
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 13 изложить в следующей редакции:
"Приложение 13
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 14 изложить в следующей редакции:
"Приложение 14
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 15 изложить в следующей редакции:
"Приложение 15
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 16 изложить в следующей редакции:
"Приложение 16
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 17 изложить в следующей редакции:
"Приложение 17
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 18 изложить в следующей редакции:
"Приложение 18
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 19 изложить в следующей редакции:
"Приложение 19
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 20 изложить в следующей редакции:
"Приложение 20
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 21 изложить в следующей редакции:
"Приложение 21
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
текст в правом верхнем углу приложения 22 изложить в следующей редакции:
"Приложение 22
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
в приложении 23 к указанным образцам:
текст в правом верхнем углу изложить в следующей редакции:
"Приложение 23
к образцам форменной одежды
со знаками различия (без погон)
должностных лиц
государственной лесной инспекции
Республики Казахстан
и государственной лесной
охраны Республики Казахстан";
заголовок изложить в следующей редакции:
"Образцы знаков различия должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"141. Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының нысанды киіміне осы Үлгілерге 23-қосымшаға сәйкес үлгілер бойынша айырым белгілері тігіледі.";
1-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
1-қосымша";
2-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
2-қосымша";
3-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
3-қосымша";
4-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
4-қосымша";
5-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
5-қосымша";
6-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
6-қосымша";
7-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
Киім (погонсыз) үлгілеріне
7-қосымша";
8-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
8-қосымша";
9-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
9-қосымша";
10-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
10-қосымша";
11-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
11-қосымша";
12-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
12-қосымша";
13-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
13-қосымша";
14-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
14-қосымша";
15-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
15-қосымша";
16-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
16-қосымша";
17-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
17-қосымша";
18-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
18-қосымша";
19-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
19-қосымша";
20-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
20-қосымша";
21-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
21-қосымша";
22-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
22-қосымша";
көрсетілген үлгілерге 23-қосымшада:
оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының
мемлекеттік орман инспекциясы
мен Қазақстан Республикасы
мемлекеттік орман күзетінің
лауазымды адамдарының
айырым белгілері бар нысанды
киім (погонсыз) үлгілеріне
23-қосымша";
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілерінің үлгілері";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Председатель Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – Главный государственный лесной инспектор Республики Казахстан";
в Правилах ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции и государственной лесной охраны Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан";
пункты 1, 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"1. Правила ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан разработаны в соответствии с подпунктом 18-17) пункта 1 статьи 13 Лесного кодекса Республики Казахстан и определяют порядок ношения форменной одежды со знаками различия (без погон) должностными лицами государственной лесной инспекции и государственной лесной охраны Республики Казахстан (далее – Правила).
2. Предметы форменной одежды должны отвечать установленным образцам форменной одежды со знаками различия (без погон) должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан утвержденным настоящим приказом.
3. Для должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан установлена парадная, повседневная и полевая форменная одежда.
Повседневная и полевая форменная одежда подразделяется на летнюю и зимнюю.".
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение 10 (десяти) календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение 10 (десяти) календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;

"1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің төрағасы – Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік орман инспекторы";
Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру қағидасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру қағидалары";
1, 2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киімді (погонсыз) киіп жүру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) 2003 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Орман кодексінің 13-бабы 1-тармағының 18-17) тармақшасына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) киіп жүру тәртібін айқындайды.
2. Нысанды киім бұйымдары осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдарының айырым белгілері бар нысанды киімінің (погонсыз) белгіленген үлгілеріне сай келуі тиіс.
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдары үшін салтанатты, күнделікті және далалық нысанды киім белгіленген.
Күнделікті және далалық нысанды киім жазғы және қысқы болып бөлінеді.".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік 10 (он) күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік 10 (он) күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;

4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение 10 (десяти) рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров

4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін 10 (он) жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 (он) күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров