Об утверждении типовых учебных планов образовательных программ, реализуемых в военных, специальных учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2019 года № 987. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2019 года № 19611. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 марта 2024 года № 197.
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 01.03.2024 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 5-1 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые типовые учебные планы образовательных программ, реализуемых в военных, специальных учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
1) типовой учебный план образовательной программы "6В12301 - Правоохранительная деятельность" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) типовой учебный план образовательной программы "7М12301 - Правоохранительная деятельность" (научное и педагогическое направление) согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) типовой учебный план образовательной программы "7М12301 - Правоохранительная деятельность" (профильное направление) согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) типовой учебный план образовательной программы "8D12301 - Правоохранительная деятельность" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) типовой учебный план образовательной программы "6В12302 - Пожарная безопасность" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) типовой учебный план образовательной программы "6В12303 - Защита в чрезвычайных ситуациях" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) типовой учебный план образовательной программы "6В12191 - Командная тактическая сил гражданской обороны" согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) типовой учебный план образовательной программы "6В12304 - Пожаротушение и аварийно-спасательное дело" согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) типовой учебный план образовательной программы "7М12302 - Пожарная безопасность" (научное и педагогическое направление) согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) типовой учебный план образовательной программы "7М12303 - Пожарная безопасность" (профильное направление) согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) типовой учебный план образовательной программы "7М12303 - Пожарная безопасность" (профильное направление) согласно приложению 11 к настоящему приказу;

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарында іске асырылып жатқан білім беру бағдарламаларының үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № 987 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 қарашада № 19611 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 1 наурыздағы № 197 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 01.03.2024 № 197 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 5-1 бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарында іске асырылып жатқан білім беру бағдарламаларының үлгілік оқу жоспарлары бекітілсін:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес "6В12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес "7М12301 - Құқық қорғау қызметі" (ғылыми және педагогикалық бағыт) білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес "7М12301 - Құқық қорғау қызметі" (бейіндік бағыт) білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
4) осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес "8D12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
5) осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес "6В12302 - Өрт қауіпсіздігі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
6) осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес "6В12303 - Төтенше жағдайларда қорғау" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
7) осы бұйрықтың 7-қосымшасына сәйкес "6В12191 - Азаматтық қорғаныс күштерінің командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
8) осы бұйрықтың 8-қосымшасына сәйкес "6В12304 - Өрт сөндіру және авариялық-құтқару ісі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
9) осы бұйрықтың 9-қосымшасына сәйкес "7М12302 - Өрт қауіпсіздігі" (ғылыми және педагогикалық бағыт) білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
10) осы бұйрықтың 10-қосымшасына сәйкес "7М12303 - Өрт қауіпсіздігі" (бейіндік бағыт) білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
11) осы бұйрықтың 11-қосымшасына сәйкес "7М12303 - Өрт қауіпсіздігі" (бейіндік бағыт) білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;

12) типовой учебный план образовательной программы "8D12302 - Пожарная безопасность" согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) типовой учебный план образовательной программы "6В12192 - Командная тактическая Национальной гвардии" согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) типовой учебный план образовательной программы "6В12193 - Командная тактическая воспитательной и социально-правовой работы" согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) типовой учебный план образовательной программы "6В12194 - Командная тактическая инженерно-технического обеспечения войск" согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) типовой учебный план образовательной программы "6В12195 - Командная тактическая ракетно-артиллерийского обеспечения войск" согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) типовой учебный план образовательной программы "6В12196 - Командная тактическая автомобильного обеспечения Национальной гвардии" согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) типовой учебный план образовательной программы "6В12197 - Командная тактическая тылового обеспечения Национальной гвардии" согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) типовой учебный план образовательной программы "6В12198 - Командная тактическая войск связи" согласно приложению 19 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 665 "Об утверждении типовых учебных планов по специальностям высшего и послевузовского образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14055, опубликован 12 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Департаменту кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Сайтбеков А.М.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
__________2019 г.
Приложение 1
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2019 года № 987
Типовой учебный план образовательной программы "6В12301 - Правоохранительная деятельность"
Срок обучения - 4 года Присуждаемая степень: Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12301 - Правоохранительная деятельность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
1
2
3
4
ООД
Цикл общеобразовательных дисциплин – не более 56 кредитов
ОК
Обязательный компонент – не более 51 кредитов
SIK 1101
Современная история Казахстана
5
Fil 2102
Философия
5
IYa 2103
Иностранный язык
10
K(R)Ya 1104
Казахский (Русский) язык
10
IKT 1105
Информационно-коммуникационные технологии (на английском языке)
5

12) осы бұйрықтың 12-қосымшасына сәйкес "8D12302 - Өрт қауіпсіздігі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспа
13) осы бұйрықтың 13-қосымшасына сәйкес "6В12192 - Ұлттық ұланның командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
14) осы бұйрықтың 14-қосымшасына сәйкес "6В12193 - Тәрбие және әлеуметтік-құқықтық жұмыстар командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
15) осы бұйрықтың 15-қосымшасына сәйкес "6В12194 - Әскерді инженерлік-техникалық қамтамасыз етудің командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
16) осы бұйрықтың 16-қосымшасына сәйкес "6В12195 - Әскерді зымыран-артиллериялық қамтамасыз етудің командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
17) осы бұйрықтың 17-қосымшасына сәйкес "6В12196 - Ұлттық ұланның автомобильдік қамтамасыз етудің командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
18) осы бұйрықтың 18-қосымшасына сәйкес "6В12197 - Ұлттық ұланды тылмен қамтамасыз етудің командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары;
19) осы бұйрықтың 19-қосымшасына сәйкес "6В12198 - Байланыс әскерінің командалық тактикалық" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары.
2. "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" 2016 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің № 665 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14055 тіркелген, 2016 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды).
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаменті (А.М. Сайтбеков) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Тургумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
2019 жылғы _______________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 987 бұйрығына
1-қосымша
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары
Оқу мерзімі - 4 жыл
Берілетін дәрежесі: "6В12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
Пәндер циклы
Пәндер коды
Пәндер атауы
Кредиттер саны
1
2
3
4
ЖБП
Жалпы білім беру пәндерінің циклы - 56 кредиттен кем емес
МК
Міндетті компонент - 51 кредиттен артық емес
SIK 1101
Қазіргі заманғы Қазақстан тарихы
5
Fil 2102
Философия
5
IYa 2103
Шетел тілі
10
K(R)Ya 1104
Қазақ (Орыс) тілі
10
IKT 1105
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар (ағылшын тілінде)
5

1)
Вузовский компонент (ВК)
1.2
Цикл профилирующих дисциплин (ПД)
1)
Вузовский компонент (ВК)
2
Научно-исследовательская работа
115
1)
Научно-исследовательская работа докторанта, включая прохождение стажировки и выполнение докторской диссертации (НИРД)
115
3
Дополнительные виды обучения (ДВО)
4
Итоговая аттестация (ИА)
12
Итого
180 кредитов
Приложение 5
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2019 года № 987
Типовой учебный план образовательной программы "6В12302 - Пожарная безопасность"
Срок обучения - 4 года Присуждаемая степень: Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12302 - Пожарная безопасность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
1
2
3
4
ООД
Цикл общеобразовательных дисциплин – не более 56 кредитов
ОК
Обязательный компонент – не более 51 кредитов
SIK 1101
Современная история Казахстана
5
Fil 2102
Философия
5
IYa 2103
Иностранный язык
10
K(R)Ya 1104
Казахский (Русский) язык
10
IKT(AYa) 1105
Информационно-коммуникационные технологии (на английском языке)
5
MSPZ 1(2)106
Модуль социально-политических знаний
8
FP 1(2,3,4)107
Физическая подготовка
8
ВК
Вузовский компонент – не менее 5 кредитов
БД
Цикл базовых дисциплин – не более 112 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не более 112 кредитов
ПД
Профилирующие дисциплины – не менее 60 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не менее 60 кредитов
ДВО
Дополнительные виды обучения
ИА
Итоговая аттестация
12
Итого:
не менее 240 кредитов
Приложение 6
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2019 года № 987
Типовой учебный план образовательной программы "6В12303 - Защита в чрезвычайных ситуациях"
Срок обучения - 4 года Присуждаемая степень: Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12303 - Защита в чрезвычайных ситуациях"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
1
2
3
4
ООД
Цикл общеобразовательных дисциплин – не более 56 кредитов
ОК
Обязательный компонент – не более 51 кредитов
SIK 1101
Современная история Казахстана
5
Fil 2102
Философия
5
IYa 2103
Иностранный язык
10
K(R)Ya 1104
Казахский (Русский) язык
10
IKT(AYa) 1105
Информационно-коммуникационные технологии (на английском языке)
5
MSPZ 1(2)106
Модуль социально-политических знаний
8
FP 1(2,3,4)107
Физическая подготовка
8
ВК
Вузовский компонент – не менее 5 кредитов
БД
Цикл базовых дисциплин – не более 112 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не более 112 кредитов
ПД
Профилирующие дисциплины – не менее 60 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не менее 60 кредитов
ДВО
Дополнительные виды обучения
ИА
Итоговая аттестация
12
Итого:
не менее 240 кредитов
Приложение 7
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2019 года № 987
Типовой учебный план образовательной программы "6В12191 - Командная тактическая сил гражданской обороны"
Срок обучения - 4 года Присуждаемая степень: Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12191 - Командная тактическая сил гражданской обороны"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
1
2
3
4
ООД
Цикл общеобразовательных дисциплин – не более 56 кредитов
ОК
Обязательный компонент – не более 51 кредитов
SIK 1101
Современная история Казахстана
5
Fil 2102
Философия
5
IYa 2103
Иностранный язык
10
K(R)Ya 1104
Казахский (Русский) язык
10
IKT(AYa) 1105
Информационно-коммуникационные технологии (на английском языке)
5
MSPZ 1(2)106
Модуль социально-политических знаний
8
FP 1(2,3,4)107
Физическая подготовка
8
ВК
Вузовский компонент – не менее 5 кредитов
БД
Цикл базовых дисциплин – не более 112 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не более 112 кредитов
ПД
Профилирующие дисциплины – не менее 60 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не менее 60 кредитов
ДВО
Дополнительные виды обучения
ИА
Итоговая аттестация
12
Итого:
не менее 240 кредитов
Приложение 8
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2019 года № 987
Типовой учебный план образовательной программы "6В12304 - Пожаротушение и аварийно-спасательное дело"
Срок обучения - 4 года Присуждаемая степень: Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12304 - Пожаротушение и аварийно-спасательное дело"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
1
2
3
4
ООД
Цикл общеобразовательных дисциплин – не более 56 кредитов
ОК
Обязательный компонент – не более 51 кредитов
SIK 1101
Современная история Казахстана
5
Fil 2102
Философия
5
IYa 2103
Иностранный язык
10
K(R)Ya 1104
Казахский (Русский) язык
10
IKT(AYa) 1105
Информационно-коммуникационные технологии (на английском языке)
5
MSPZ 1(2)106
Модуль социально-политических знаний
8
FP 1(2,3,4)107
Физическая подготовка
8
ВК
Вузовский компонент – не менее 5 кредитов
БД
Цикл базовых дисциплин – не более 112 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не более 112 кредитов
ПД
Профилирующие дисциплины – не менее 60 кредитов
ВК
Вузовский компонент – не менее 60 кредитов
ДВО
Дополнительные виды обучения
ИА
Итоговая аттестация
12
Итого:
не менее 240 кредитов
Приложение 9
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 ноября 2019 года № 987
Типовой учебный план образовательной программы "7М12302 - Пожарная безопасность" (научное и педагогическое направление)
Срок обучения - 2 года Присуждаемая степень: Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12302 - Пожарная безопасность"
Цикл дисциплин
Виды обучения
Количество кредитов
1
2
3
1.
Теоретическое обучение
84
1.1
Цикл базовых дисциплин (БД)

1)
Жоғары оқу орны компоненті (ЖК)
1.2
Бейіндеуші пәндер циклы (БП)
1)
Жоғары оқу орны компоненті (ЖК)
2
Ғылыми-зерттеу жұмысы
115
1)
Докторлық диссертацияның орындалуы мен тағылымдамадан өтуді қоса есептегенде докторанттың ғылыми-зерттеу жұмысы (ДҒЗЖ)
115
3
Оқытудың қосымша түрлері (ОҚТ)
4
Қорытынды аттестаттау (ҚА)
12
Барлығы
180 кредит
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 987 бұйрығына
5-қосымша
"6В12302 - Өрт қауіпсіздігі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары Оқу мерзімі - 4 жыл Берілетін дәрежесі: "6В12302 - Өрт қауіпсіздігі" білім беру бағдарламасы бойынша әскери іс және ұлттық қауіпсіздік бакалавры
Пәндер циклі
Пәндер
Пәндер атауы
Кредиттер саны
1
2
3
4
ЖБП
Жалпы білім беретін пәндер циклі - 56 кредиттен артық емес
МК
Міндетті компонент - 51 кредиттен артық емес
KZT 1101
Қазақстанның қазіргі заман тарихы
5
Fil 2102
Философия
5
ShTil 2103
Шетел тілі
10
K(O)Til1104
Қазақ (Орыс) тілі
10
AKT (Atil) 1105
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар (ағылшын тілінде)
5
ASBM 1(2)106
Әлеуметтік-саясаттану білім модулі
8
DSh1(2,3,4)107
Дене шынықтыру
8
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 5 кредиттен кем емес
БП
Базалық пәндер циклі - не более 112 кредит
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті -112 кредиттен артық емес
БП
Бейіндеуші пәндер - 60 кредиттен кем емес
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 60 кредиттен кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
ҚА
Қорытынды аттестаттау
12
Барлығы:
240 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 987 бұйрығына
6-қосымша
"6В12303 - Төтенше жағдайларда қорғау" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары Оқу мерзімі - 4 жыл Берілетін дәрежесі: "6В12303 - Төтенше жағдайларда қорғау" білім беру бағдарламасы бойынша әскери іс және ұлттық қауіпсіздік бакалавры
Пәндер циклі
Пәндер
Пәндер атауы
Кредиттер саны
1
2
3
4
ЖБП
Жалпы білім беретін пәндер циклі - 56 кредиттен артық емес
МК
Міндетті компонент - 51 кредиттен артық емес
KZT 1101
Қазақстанның қазіргі заман тарихы
5
Fil 2102
Философия
5
ShTil 2103
Шетел тілі
10
K(O)Til1104
Қазақ (Орыс) тілі
10
AKT (Atil) 1105
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар (ағылшын тілінде)
5
ASBM 1(2)106
Әлеуметтік-саясаттану білім модулі
8
DSh1(2,3,4)107
Дене шынықтыру
8
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 5 кредиттен кем емес
БП
Базалық пәндер циклі - не более 112 кредит
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 112 кредиттен артық емес
БП
Бейіндеуші пәндер - 60 кредиттен кем емес
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 60 кредиттен кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
ҚА
Қорытынды аттестаттау
12
Барлығы:
240 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 987 бұйрығына
7-қосымша
"6В12191 - Азаматтық қорғаныстың командалы тактикалық күштері" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары Оқу мерзімі - 4 жыл Берілетін дәрежесі: "6В12191 - Азаматтық қорғаныстың командалы тактикалық күштері" білім беру бағдарламасы бойынша әскери іс және ұлттық қауіпсіздік бакалавры
Пәндер циклі
Пәндер
Пәндер атауы
Кредиттер саны
1
2
3
4
ЖБП
Жалпы білім беретін пәндер циклі - 56 кредиттен артық емес
МК
Міндетті компонент - 51 кредиттен артық емес
KZT 1101
Қазақстанның қазіргі заман тарихы
5
Fil 2102
Философия
5
ShTil 2103
Шетел тілі
10
K(O)Til1104
Қазақ (Орыс) тілі
10
AKT (Atil) 1105
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар (ағылшын тілінде)
5
ASBM 1(2)106
Әлеуметтік-саясаттану білім модулі
8
DSh1(2,3,4)107
Дене шынықтыру
8
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 5 кредиттен кем емес
БП
Базалық пәндер циклі - не более 112 кредит
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті -112 кредиттен артық емес
БП
Бейіндеуші пәндер - 60 кредиттен кем емес
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 60 кредиттен кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
ҚА
Қорытынды аттестаттау
12
Барлығы:
240 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 987 бұйрығына
8-қосымша
"6В12304 - Өрт сөндіру және апат-құтқару ісі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары Оқу мерзімі - 4 жыл Берілетін дәрежесі: "6В12304 - Өрт сөндіру және апат-құтқару ісі" білім беру бағдарламасы бойынша әскери іс және ұлттық қауіпсіздік бакалавры
Пәндер циклі
Пәндер
Пәндер атауы
Кредиттер саны
1
2
3
4
ЖБП
Жалпы білім беретін пәндер циклі - 56 кредиттен артық емес
МК
Міндетті компонент - 51 кредиттен артық емес
KZT 1101
Қазақстанның қазіргі заман тарихы
KZT 1101
Fil 2102
Философия
Fil 2102
ShTil 2103
Шетел тілі
ShTil 2103
K(O)Til1104
Қазақ (Орыс) тілі
K(O)Til1104
AKT (Atil) 1105
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар (ағылшын тілінде)
AKT (Atil) 1105
ASBM 1(2)106
Әлеуметтік-саясаттану білім модулі
ASBM 1(2)106
DSh1(2,3,4)107
Дене шынықтыру
DSh1(2,3,4)107
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 5 кредиттен кем емес
БП
Базалық пәндер циклі - не более 112 кредит
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 112 кредиттен артық емес
БП
Бейіндеуші пәндер - 60 кредиттен кем емес
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 60 кредиттен кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
ҚА
Қорытынды аттестаттау
12
Барлығы:
240 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 987 бұйрығына
9-қосымша
"7М12302 - Өрт қауіпсіздігі" білім беру бағдарламасының үлгілік оқу жоспары (ғылыми және педагогикалық бағыт) Оқу мерзімі - 2 жыл Берілетін дәрежесі: "7М12302 - Өрт қауіпсіздігі" білім беру бағдарламасы бойынша әскери іс және ұлттық қауіпсіздік магистрі
Пәндер циклы
Оқу түрлері
Кредиттер саны
1
2
3
1.
Теориялық оқыту
84
1.1
Базалық пәндер циклы (БП)