Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2023 учебные годы
Постановление акимата города Нур-Султана от 25 июня 2019 года № 107-884. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 27 июня 2019 года № 1232.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", Указом Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2022 года № 1017 "О переименовании города Нур-Султана – столицы Республики Казахстан в город Астану – столицу Республики Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Астаны от 23.01.2023 № 107-120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2023 учебные годы (далее - государственный образовательный заказ) согласно приложению 1;
2) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2023 учебные годы по Государственной программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" согласно приложению 2;
3) администраторами бюджетных программ:
"360 024 000 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" и "360 038 000 "Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек" – Государственное учреждение "Управление образования города Астаны" (далее – Управление);
"353 043 000 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования" и "353 044 000 "Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования" – Государственное учреждение "Управление общественного здравоохранения города Астаны.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 23.01.2023 № 107-120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Управлению обеспечить размещение государственного образовательного заказа в соответствующих учебных заведениях технического и профессионального образования.

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2023 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № 107-884 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 1232 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының елордасы – Нұр-Сұлтан қаласын Қазақстан Республикасының елордасы – Астана қаласы деп өзгерту туралы" 2022 жылғы 17 қыркүйектегі № 1017 Жарлығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 23.01.2023 № 107-120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мыналар:
1) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2023 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (бұдан әрі – мемлекеттік білім беру тапсырысы) 1-қосымшаға сәйкес;
2) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2023 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2-қосымшаға сәйкес;
3) "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Басқарма) – "360 024 000 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлау" және "360 038 000 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында біліктілікті арттыру, кадрларды даярлау және қайта даярлау";
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "353 043 000 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау" және "353 044 000 "Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету" деген бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері болып бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 23.01.2023 № 107-120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Басқарма техникалық және кәсіптік білім берудің тиісті оқу орындарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Управлению в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата города Астаны от 23.01.2023 № 107-120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления акимата города Астаны от 23.01.2023 № 107-120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 25 июня 2019 года № 107-884

3. Басқарма Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 23.01.2023 № 107-120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 23.01.2023 № 107-120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Көлгінов
Астана қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 25 маусымдағы
№ 107-884 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 23.01.2023 № 107-120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019–2023 учебные годы
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Астаны от 23.01.2023 № 107-120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Код специальности профессиональ ного образования Республики Казахстан
Наименование специальности
Прием граждан Республики Казахстан, иностранных граждан и лиц без гражданства
Администратор бюджетных программ
Всего
на базе основного среднего образования

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019–2023 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 23.01.2023 № 107-120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Қазақстан Республикасының кәсіптік білім мамандықта рының коды
Мамандық атауы
Қазақстан Республикасының азаматтарын, шетелдік азаматтар мен азаматтығы жоқ адамдарды қабылдау
Бюджеттік бағдарлама лар әкімшісі
Барлығы
негізгі орта білім беру базасында