О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Нур-Султан от 12 декабря 2018 года № 333/42-VI "О бюджете города Нур-Султан на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Нур-Султана от 15 ноября 2019 года № 449/57-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 3 декабря 2019 года № 1251
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султана РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Нур-Султан от 12 декабря 2018 года № 333/42-VI "О бюджете города Нур-Султан на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1198, опубликовано 5 января 2019 года в газетах "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "462 126 830" заменить цифрами "444 206 391";
цифры "7 818 173" заменить цифрами "9 052 960";
цифры "11 493 144" заменить цифрами "12 293 144";
цифры "180 668 836" заменить цифрами "160 713 610";
в подпункте 2) цифры "433 303 731,9" заменить цифрами "416 639 261,9";
в подпункте 3) цифры "10 476 238" заменить цифрами "8 649 766", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "10 476 244" заменить цифрами "10 767 652";
погашение бюджетных кредитов цифру "6" заменить цифрами "2 117 886";
в подпункте 4) цифры "23 159 398" заменить цифрами "22 514 398";
дополнить подпункт 4) строкой следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства "645 000";
в подпункте 5) цифры "(-4 812 537,9)" заменить цифрами "(-3 597 034,9)";
в подпункте 6) цифры "4 812 537,9" заменить цифрами "3 597 034,9";
в подпункте 7) цифры "20 065 280" заменить цифрами "19 967 652";
в подпункте 8) цифры "(-19 922 232)" заменить цифрами "(-21 040 107)";
в пункте 4 цифры "696 628" заменить цифрами "196 628".
Приложения 1,4,6,9,12,15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата
города Нур-Султана
А. Аюпов
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление стратегического и бюджетного
планирования города Нур-Султана" (УСиБП)
К. Манкараев
Приложение 1
к решению маслихата
города Нур-Султана
от 15 ноября 2019 года № 449/57-VI
Приложение 1
к решению маслихата
города Нур-Султан
от 12 декабря 2018 года № 333/42-VI
Бюджет города Нур-Султана на 2019 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Нұр-Сұлтан қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 333/42-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 449/57-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 1251 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 333/42-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1198 тіркелген, 2019 жылдың 5 қаңтарында "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "462 126 830" деген сандар "444 206 391" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 818 173" деген сандар "9 052 960" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 493 144" деген сандар "12 293 144" деген сандармен ауыстырылсын;
"180 668 836" деген сандар "160 713 160" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "433 303 731,9" деген сандар "416 639 261,9" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "10 476 238" деген сандар "8 649 766" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "10 476 244" деген сандар "10 767 652" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу "6" деген санды "2 117 886" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "23 159 398" деген сандар "22 514 398" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер "645 000";
5) тармақшадағы "(-4 812 537,9)" деген сандар "(-3 597 034,9)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "4 812 537,9" деген сандар "3 597 034,9" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "20 065 280" деген сандар "19 967 652,0" деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы "(-19 922 232)" деген сандар "(-21 040 107,0)" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта "696 628" деген сандар "196 628" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1,4,6,9,12,15-қосымшалар осы шешімге 1,2,3,4,5,6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы А. Аюпов
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Нұр-Сұлтан қаласының
Стратегиялық және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" (СжБЖБ)
мемлекеттік мекемесінің басшысы Қ. Маңқараев
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 449/57-VI шешіміне
1-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 333/42-VI шешіміне
1-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер