Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны к 30-летию вывода войск бывшего Союза Советских Социалистических Республик с территории Афганистана
Решение маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 362/45-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 марта 2019 года № 1212. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 30 июня 2020 года № 516/68-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 30.06.2020 № 516/68-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 55 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Оказать дополнительную социальную помощь к 30-летию вывода войск бывшего Союза Советских Социалистических Республик с территории Афганистана (15 февраля 2019 года) зарегистрированным и постоянно проживающим в городе Астане лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, из числа участников боевых действий в Афганистане, в размере 30 000 (тридцать тысяч) тенге.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Қ. Абден
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов

Астана қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының Ауғанстан аумағынан әскерді шығаруының 30 жылдығына орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 362/45-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 наурызда № 1212 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 55-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 30-жылдық бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының Ауғанстан аумағынан әскерді шығару күніне орай қосымша әлеуметтік көмек (2019 жылдың 15 ақпаны) Ауғанстанда ұрыс қимылдарына қатысушылар ішінен жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестiрiлген Астана қаласында тiркелген және тұрақты тұратын азаматтарға 30 000 (отыз мың) теңге мөлшерінде қосымша әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы Қ. Эбден
Астана қаласы
маслихатының хатшысы Ж. Нурпейісов