Об определении размера обеспечения исполнения обязательств недропользователя по ликвидации последствий старательства за один гектар по Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 17 мая 2019 года № А-5/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 мая 2019 года № 7197
В соответствии со статьей 274 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 20-р "О мерах по реализации Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" и Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить размер обеспечения исполнения обязательств недропользователя по ликвидации последствий старательства за один гектар по Акмолинской области в размере 139 месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Игалиева М.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области Е.Маржикпаев

Ақмола облысы бойынша бір гектар үшін кен іздеушіліктің салдарын жою бойынша жер қойнауын пайдаланушы міндеттемелерінің орындалуын қамтамасыз етудің мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № А-5/227 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 7197 болып тіркелді
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Кодексінің 274-бабына, "2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қойнауын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 20-ө өкіміне сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы бойынша бір гектар үшін кен іздеушіліктің салдарын жою бойынша жер қойнауын пайдаланушы міндеттемелерінің орындалуын қамтамасыз етудің мөлшері 139 айлық есептік көрсеткіші мөлшерінде айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары М.Н. Иғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.Маржықпаев