О внесении изменения и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2019 года № 7447
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7128, опубликовано 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменение и дополнение:
в перечне социально значимых сообщений по Акмолинской области, утвержденный указанным решением:
строку, порядковый номер 9 изложить в новой редакции:
"
9
"Озен - Зеренда"
внутрирайонный
";
дополнить разделом "Ерейментауский район" следующего содержания:
"
Ерейментауский район
29
Маршрут № 1 города Ерейментау
городской
30
Маршрут № 2 города Ерейментау
городской
".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Г.Бекмагамбетов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное
учреждение "Управление
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Акмолинской области"

"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 7447 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесінде:
реттік нөмірі 9-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
9
"Өзен - Зеренді"
ауданішілік
";
келесі мазмұндағы "Ерейментау ауданы" бөлімімен толықтырылсын:
"
Ерейментау ауданы
29
Ерейментау қаласының № 1 маршруты
қалалық
30
Ерейментау қаласының № 2 маршруты
қалалық
".
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ғ.Бекмағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Ә.Баймағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі