О признании утратившим силу постановления акимата города Степногорска от 31 мая 2018 года № а-5/258 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в административных границах города Степногорска"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 1 августа 2019 года № а-8/336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 августа 2019 года № 7311
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в административных границах города Степногорска" от 31 мая 2018 года № а-5/258 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6681, опубликовано 29 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима города Степногорска
Г.Абилова

Степногорск қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-5/258 "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № а-8/336 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 тамызда № 7311 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қаласы әкімдігінің "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-5/258 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6681 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекетітк тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Г.Әбілова