О бюджете города на 2020-2022 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2020 года № 7610.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 158 763,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 225 019,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 601,6 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 455 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 773 687,4 тысяч тенге;
2) затраты – 10 012 183,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 337,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 151,5 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 814,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 875 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 875 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 919 631,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 631,9 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.12.2020 № 6С-60/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 2 581 090 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2020 год, целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета бюджетам поселков, сел и сельского округа в сумме 153 629 тысяч тенге, в том числе:
поселок Аксу – 24 562 тысяч тенге;
поселок Бестобе – 23 176 тысяч тенге;
поселок Заводской – 17 578 тысяч тенге;
поселок Шантобе – 21 774 тысячи тенге;
село Карабулак – 22 477 тысячи тенге;
село Изобильное – 16 365 тысяч тенге;
село Кырык кудык –15 255 тысяч тенге;
Богенбайский сельский округ – 12 442 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в сумме 66 800 тысяч тенге.
6. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.

2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қаңтарда № 7610 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 158 763,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 225 019,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 601,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 455 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 773 687,4 мың теңге;
2) шығындар – 10 012 183,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60 337,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 151,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 814,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 875 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 875 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 919 631,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 631,9 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.12.2020 № 6С-60/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған қала бюджетінде областық бюджеттен берілетін 2 581 090 мың теңге сома субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2020 жылға арналған қала бюджетінің түсімдер құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. 2020 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен кенттерінің, ауылдардың және ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін 153 629 мың теңге сома субвенциялар көлемі көзделгені есепке алынсын, соның ішінде:
Ақсу кенті – 24 562 мың теңге;
Бестөбе кенті – 23 176 мың теңге;
Заводской кенті – 17 578 мың теңге;
Шаңтөбе кенті – 21 774 мың теңге;
Қарабұлақ ауылы– 22 477 мың теңге;
Изобильное ауылы – 16 365 мың теңге;
Қырық құдық ауылы – 15 255 мың теңге;
Бөгенбай ауылдық округі – 12 442 мың теңге.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 66 800 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын, ауылдық жерде қызмет істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт мамандарына қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақылары мен тарифтiк ставкаларын салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалары көзделсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2020 год, согласно приложению 5.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Д.Балпанов
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города на 2020 год

7. 2020 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Д.Балпанов
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджеті

10 012 183,2
01
Государственные услуги общего характера
443 634,3
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
22 372
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22 262,5
003
Капитальные расходы государственного органа
109,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
244 603,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
224 247,7
003
Капитальные расходы государственного органа
1 934,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18 421,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45 864
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35 882,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 226,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 754,9
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
17 952,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16 259,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 371
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
322
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
112 842,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
62 402,8
013
Капитальные расходы государственного органа
9 105,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
41 333,5
02
Оборона
277 854,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
277 854,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 778,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
267 761
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
315
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 357
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

10 012 183,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
443 634,3
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
22 372
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 262,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
109,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
244 603,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
224 247,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 934,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18 421,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45 864
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 882,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 226,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 754,9
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
17 952,4
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 259,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 371
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
322
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
112 842,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 402,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 105,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
41 333,5
02
Қорғаныс
277 854,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
277 854,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 778,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
267 761
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
315
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 357
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

19 822,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
20 838
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 424,4
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
77,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 389
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 760
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1 760
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
400
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
400
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
49 229
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
43 009,4
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 219,6
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 865,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 865,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
29 208,2
015
Капитальные расходы государственного органа
657,7
12
Транспорт и коммуникации
599 005,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
599 005,1
020
Развитие транспортной инфраструктуры
121 035,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
163 181,8
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
314 787,7
13
Прочие
247 361,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 800
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
29 800
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22 819,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
22 363,3
004
Капитальные расходы государственного органа
456,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

19 822,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
20 838
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 424,4
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
77,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 389
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 760
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
1 760
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
400
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
400
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
49 229
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 009,4
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 219,6
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 865,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 865,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 208,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
657,7
12
Көлiк және коммуникация
599 005,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
599 005,1
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
121 035,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
163 181,8
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
314 787,7
13
Басқалар
247 361,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 800
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
29 800
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22 819,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 363,3
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
456,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

23 380
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 504
015
Капитальные расходы государственного органа
945
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14 205
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
12 737
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 468
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
37 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
37 387
02
Оборона
38 024
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 024
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 853
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
32 840
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
331
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14 413
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
14 413
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
14 413
04
Образование
4 269 925
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 215 973
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 946
003
Общеобразовательное обучение
2 844 734
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
69 300
006
Дополнительное образование для детей
200 421
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
137
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
545 942
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32 451
018
Организация профессионального обучения
62 835
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
406 350
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

23 380
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 504
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
945
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14 205
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 737
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 468
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
37 387
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 387
02
Қорғаныс
38 024
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38 024
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 853
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
32 840
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
331
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14 413
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 413
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
14 413
04
Білім беру
4 269 925
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 215 973
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 946
003
Жалпы білім беру
2 844 734
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
69 300
006
Балаларға қосымша білім беру
200 421
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
137
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
545 942
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
32 451
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
62 835
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
406 350
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

341 735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
21 151
003
Поддержка культурно-досуговой работы
213 020
006
Функционирование районных (городских) библиотек
71 950
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 996
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7 284
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11 420
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 914
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
54 401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 569
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
22 648
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
16 184
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 010
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 678
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 678
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
27 124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
22 738
006
Организация санитарного убоя больных животных
886
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 300
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
700
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 208
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 208
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 944
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
38 944
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства
38 944
12
Транспорт и коммуникации
214 295
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

341 735
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 151
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
213 020
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
71 950
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13 996
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7 284
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11 420
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 914
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкісаясатбөлімі
54 401
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 569
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
22 648
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
16 184
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 010
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 678
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3 678
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
27 124
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
22 738
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
886
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 300
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкес тендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
500
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
700
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 208
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 208
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 944
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
38 944
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 944
12
Көлiк және коммуникация
214 295
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4 250
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4 108
На оказание услуг специалиста жестового языка
3 638
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31 758
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 493
На общественные работы
38 400
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
3 806
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
10 318
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 000
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
9 838
На выплату государственной адресной социальной помощи
5 010
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 406
На выплату государственной адресной социальной помощи
44 400
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
27 192,6
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10 077
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
73
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
6 530
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
88 110
Отдел образования
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
59 964,7
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
568 253
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
260 154
На приобретение компьютеров для школ
8 212,6
На приобретение кабинета робототехники
3 869
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью от 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям дошкольного образования
8 221
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью от 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям среднего образования
10 464
На открытие IT-классов в школах
3 810
На доплату учителям реализующие учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования

4 250
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
4 108
Ымдау тілі маманының қызметерін көрсетуге
3 638
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
31 758
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
3 493
Қоғамдық жұмыстарға
38 400
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
3 806
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 318
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
4 000
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
9 838
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
5 010
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
18 406
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
44 400
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
27 192,6
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
10 077
Көпбалалы аналар мен көпбалалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
73
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
6 530
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
88 110
Білім бөлімі
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
59 964,7
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
568 253
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
260 154
Мектептерге компьютерлер сатып алуға
8 212,6
Робототехника кабинетін сатып алуға
3 869
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
8 221
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
10 464
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
3 810
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге

383 123
На увеличения размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 979
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
3 417,7
На обеспечение горячим питанием учащихся 1 классов
7 488
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
7 941
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
8 753,7
На доплату учителям со степенью магистра
8 668
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
4 788
На доплату учителям за наставничество молодым учителям
3 076
На доплату за классное руководство
7 034
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
5 059
На проведение текущего ремонта кровли средней школы № 1
5 919,2
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
22 987
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
169 714
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Строительство жилья для социально-уязвимых слоев населения
75 292
Строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
242 046
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 3)
19 092,4
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 4)
36 654,4
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 5)
12 750
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 6)
12 750
На строительство сетей водоснабжения и благоустройство к сорокапятиквартирному жилому дому, расположенного по адресу участок 96, микрорайона 9 в городе Степногорск, Акмолинской области (позиция 4)
11 130,1
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На доплаты к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу
32 136
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
4 361
Отдел экономики и финансов
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 400
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
Реконструкция дороги улицы Сары Арка с выходом на улицу Целиноградскую города Степногорска
194 742
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорск-водоканал" при государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Степногорска"

383 123
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
3 979
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
3 417,7
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
7 488
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
7 941
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
8 753,7
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8 668
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
4 788
Жас мұғалімдердің тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 076
Сынып жетекшілігі үшін қосымша ақы төлеуге
7 034
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
5 059
№ 1 орта мектептің шатырына ағымдағы жөндеу жүргізуге
5 919,2
Білім беру объектілері үшін блоктық-модульдік қазандықтарды сатып алуға
22 987
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
169 714
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
75 292
Аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салу
242 046
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салуға (3-позиция)
19 092,4
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салуға (4-позиция)
36 654,4
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (5-позиция)
12 750
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (6-позиция)
12 750
Ақмола облысы Степногорск қаласында 9 шағын аудан, 96 жер телімі мекенжайы бойынша орналасқан қырық бес пәтерлі тұрғын үйді сумен жабдықтау желілерінің құрылысына және абаттандыруға (4-кезең)
11 130,1
Мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Басқарушылық және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы төлеуге
32 136
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
4 361
Экономика және қаржы бөлімі
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 400
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласының Целиноград көшесіне шығатын Сары Арқа көшесінің жолын қайта жаңартуға
194 742
"Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Степногорск-су арнасы" шаруашылықты жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын көбейтуге