О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № С 33-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2019 года № С 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 марта 2019 года № 7086
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 20 декабря 2018 года № С33-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6986, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 012 808,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 682 469,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 914,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 32 859,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 286 566,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 015 063,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 413,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 575,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 988,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 842,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 842,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Ш.Бердимуратова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № С 33-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 ақпандағы № С 36-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 7086 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № С 33-1 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6986 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 012 808,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 682 469,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 914,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 32 859,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 286 566,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 015 063,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – - 413,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 575,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 988,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 1 842,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 842,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Ш.Бердімұратова
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың

25 887,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
163 915,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 599,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 599,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22 472,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22 472,2
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
75 963,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 768,0
039
Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
68 195,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
60 880,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 577,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
333,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 107,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 029,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39 334,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6 500,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 758,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 426,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 426,4
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 332,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 794,7
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
2 537,5
12
Транспорт и коммуникации
26 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
26 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22 000,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
4 000,0
13
Прочие
11 350,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

25 887,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
163 915,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 599,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4 599,8
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22 472,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 472,2
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
75 963,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 768,0
039
Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеу
68 195,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
60 880,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 577,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
333,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 107,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 029,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39 334,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 500,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 758,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 426,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 426,4
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 332,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 794,7
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 537,5
12
Көлiк және коммуникация
26 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 000,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
4 000,0
13
Басқалар
11 350,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты