Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 28 ноября 2019 года № А-11/327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2019 года № 7540. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № А-11/347.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 30.11.2020 № А-11/347 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курушина Ю.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района А.Каиржанов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Управление государственных доходов по
Аккольскому району Департамента
государственных доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
Аккольского района
от "28" ноября 2019 года
№ А-11/327
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь Аккольского района
Месторасположение объекта налогообложения в городе Акколь
Коэффициенты зонирования
1
Улица Береговая – четная сторона с 2 по 16, нечетная с 19 по 91;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 2 по 24, нечетная с 1 по 13;
Улица 1 Шегебая Узакбаева;
Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 2 по 40/1;
Улица Акжол;
Улица Первомайская - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 49;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 14 по 124, нечетная с 1 по 101;
Улица Иманова - нечетная сторона;
Улица Чехова - четная сторона с 2 по 46, нечетная с 1 по 33;
Улица Горького - четная сторона с 2 по 60, нечетная с 1 по 63;
Улица Интернациональная - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 1 по 33;
Улица Абылай хана - четная сторона с 2 по 120, нечетная с 1 по 103;
Улица Кайыма Мухамедханова;

Салық салу объектісінің Ақкөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қарашадағы № А-11/327 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 7540 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № А-11/347 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 30.11.2020 № А-11/347 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектісінің Ақкөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi, осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ю.В. Курушинге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Каиржанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министірлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Ақкөл ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "28" қарашадағы
№ А-11/327 қаулысына
1-қосымша
Салық салу объектісінің Ақкөл ауданының Ақкөл қаласында орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi
Ақкөл қаласында салық салу объектісінің орналасқан
жері
Аймаққа бөлу коэффициентері
1
Береговая көшесі – 2-ден 16 бойынша жұп жағы, 19-дан 91 бойынша тақ жағы;
Хамит Ерғалиев көшесі – жұп жағы 2-ден 24 бойынша, тақ жағы 1-ден 13 бойынша;
1 Шегебай Ұзақбаев көшесі;
Шегебай Ұзақбаев көшесі – жұп жағы 2-ден 40/1 бойынша;
Ақжол көшесі;
Первомайская көшесі – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 49 бойынша;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – жұп жағы 14-тен 124 бойынша, тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Иманов көшесі – тақ жағы;
Чехов көшесі – жұп жағы 2-ден 46 бойынша, тақ жағы 1-ден 33 бойынша;
Горький көшесі - жұп жағы 2-ден 60 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Интернациональная көшесі – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 1-ден 33 бойынша;
Абылай хан көшесі – жұп жағы 2-ден 120 бойынша, тақ жағы 1-ден 103 бойынша;
Қайым Мұхамедханов көшесі;

Улица Богембая - четная сторона с 2 по 62, нечетная с 1 по 63/1;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 2 по 110;
Улица Сакена Сейфуллина – нечетная сторона.
2,1
2
Улица 2 Шегебая Узакбаева
Улица 3 Шегебая Узакбаева;
Улица 4 Шегебая Узакбаева;
Улица Береговая - четная сторона с 24 по 102, нечетная с 93 до конца улицы;
Улица Хамита Ергалиева - четная сторона с 26 до конца улицы, нечетная с 15 по 147;
Улица Шегебая Узакбаева - четная сторона с 42 по 298, нечетная с 23 по 131;
Улица Ильяса Жансугурова;
Улица Домбай;
Улица Темир жол;
Улица Первомайская 42/1, 42/2, 42/4, 50, 51, 53, 55;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 128 по 138;
Улица Сакена Сейфулина - четная сторона с 2 по 4.
2,0
3
Улица Шокана Уалиханова - нечетная сторона с 1 по 101;
Улица Островского;
Улица Джамбула;
Улица Достык;
Улица Маншук Маметовой;
Улица Улы кош;
Улица Талгата Бигельдинова - четная сторона с 28, нечетная с 43 и до конца улицы.
2,0
4
Улица Богембая - нечетная сторона с 65 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62, нечетная с 47 и до конца улицы;
Улица Куляш Байсеитовой;
Улица Желтоксан - четная сторона с 36, нечетная с 37 и до конца улицы;
Улица Спутник - четная сторона с 26, нечетная с 25 и до конца улицы;
Улица Мира - номер 2;
Улица Шокана Уалиханова - четная сторона с 112 по 228, нечетная с 103 по 189;
Улица Пушкина - номер 22;
Улица Моншакты;
Улица Каукена Кенжетаева - четная сторона с 2 по 78, нечетная с 1 по 63;
Улица Баубека Булкышева;
Улица Онтустик.
2,1
5
Улица Пушкина - четная сторона с 2 по 20, нечетная вся сторона;
Улица Ремзаводская;
Улица Панфилова - нечетная сторона с 1 по 33/2;
Улица Молдагулова;
Улица Сатпаева;
Микрорайон Астана;
Улица Привокзальная - нечетная сторона с 47 до конца улицы;
Улица Жибек жолы;
Улица Лесная;
Улица Майкотова;
Улица Муратбаева;
Улица Шанырак;
дачи "Наука-1", "Наука-2", "Связист".
2,1
6
Микрорайон Школа-Интернат;
Улица Орлеу;
Улица Привокзальная - нечетная сторона с 1 по 45, четная все номера;
Улица Горная - четная сторона;
Улица Северная;
Улица Мухтара Ауэзова;
Улица Тауелсиздик;
Улица Школьная;
Переулок Школьный;
Улица Станционная;
Улица Кирдищева - четная сторона с 80, нечетная с 93 и до конца улицы;
Улица Тихая;
Улица Бейимбета Майлина;
Улица Кулагер – четная сторона с 2 по 18, нечетная с 1 по 17;
Улица Исатая Тайманова - четная сторона с 2 по 6.
2,0
7
Улица Гагарина - четная сторона с 2 по 42, нечетная с 15 по 33
Улица Пушкина - четная сторона с 88 по 144;
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 154 по 180;

Бөгембай көшесі – жұп жағы 2-ден 62 бойынша, тақ жағы 1-ден 63/1 бойынша;
Шоқан Уәлиханов көшесі – жұп жағы 2-ден 110 бойынша;
Сәкен Сейфуллин көшесі - тақ жағы.
2,1
2
2 Шегебай Ұзақбаев көшесі;
3 Шегебай Ұзақбаев;
4 Шегебай Ұзақбаев;
Береговая көшесі – жұп жағы 24-тен 102 бойынша, тақ жағы 93-тен көшенің соңына дейін;
Хамит Ерғалиев көшесі – жұп жағы 26-дан көшенің соңына дейін, тақ жағы 15-тен 147 бойынша;
Шегебай Ұзақбаев көшесі – жұп жағы 42-ден 298 бойынша, тақ жағы 23-тен 131 бойынша;
Ілияс Жансүгіров көшесі;
Домбай көшесі;
Темір жол көшесі;
Первомайская көшесі – 42/1, 42/2, 42/4, 50, 51, 53, 55;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – жұп жағы 128-ден 138 бойынша;
Сәкен Сейфуллин көшесі – жұп жағы 2-ден 4 бойынша.
2,0
3
Шоқан Уәлиханов көшесі – тақ жағы 1-ден 101 бойынша;
Островский көшесі;
Жамбыл көшесі;
Достық көшесі;
Мәншүк Мәметова көшесі;
Ұлы көш көшесі;
Талғат Бигелдинов көшесі – жұп жағы 28-ден, тақ жағы 43-тен көшенің соңына дейін.
2,0
4
Бөгембай көшесі – тақ жағы 65-тен көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесі – жұп жағы 62-ден, тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Күляш Байсейітова көшесі;
Желтоқсан көшесі – жұп жағы 36-дан, тақ жағы 37-ден көшенің соңына дейін;
Спутник көшесі – жұп жағы 26-дан, тақ жағы 25-тен көшенің соңына дейін;
Мир көшесі - 2 нөмірі;
Шоқан Уәлиханов көшесі – жұп жағы 112-ден 228 бойынша, тақ жағы 103-тен 189 бойынша;
Пушкин көшесі – 22 нөмірі;
Моншақты көшесі;
Қаукен Кенжетаев көшесі – жұп жағы 2-ден 78 бойынша, тақ жағы 1-ден 63 бойынша;
Баубек Бұлқышев көшесі;
Оңтүстік көшесі.
2,1
5
Пушкин көшесі – жұп жағы 2-ден 20 бойынша, барлық тақ жағы;
Ремзаводская көшесі;
Панфилов көшесінің – тақ жағы 1-ден 33/2 бойынша;
Молдағұлова көшесі;
Сәтпаева көшесі;
Астана шағын ауданы;
Привокзальная көшесінің – тақ жағы 47-ден көшенің соңына дейін;
Жібек жолы көшесі;
Лесная көшесі;
Майкотов көшесі;
Мұратбаева көшесі;
Шаңырақ көшесі;
"Наука 1", "Наука 2", "Связист" саяжайлары.
2,1
6
Школа-Интернат шағын ауданы;
Өрлеу көшесі;
Привокзальная көшесі – тақ жағы 1-ден 45 бойынша, жұп жағының барлық нөмірлері;
Горная көшесі – жұп жағы;
Северная көшесі;
Мұхтар Әуезов көшесі;
Тәуелсіздік көшесі;
Школьная көшесі;
Школьный тұйық көшесі;
Станционная көшесі;
Кирдищев көшесі – жұп жағы 80-нен, тақ жағы 93 тен көшенің соңына дейін;
Тихая көшесі;
Бейімбет Майлин көшесі;
Құлагер көшесі – жұп жағы 2-ден 18 бойынша, тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Исатай Тайманов көшесі – жұп жағы 2-ден 6 бойынша.
2,0
7
Гагарин көшесі – жұп жағы 2-ден 42 бойынша, тақ жағы 15-тен 33 бойынша;
Пушкин көшесі – жұп жағы 88-ден 144 бойынша;
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – жұп жағы 154-тен 180 бойынша;

Улица Исакова - четная сторона с 50 до конца улицы, нечетная с 13 и до конца улицы;
Улица Мира - нечетная сторона с 37 и до конца улицы;
Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2/1 по 2/5, нечетная сторона с 1 по 35.
2,1
8
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 140 по 152, нечетная с 115 по 211;
Улица Богембая - четная сторона с 88 до конца улицы;
Улица Кирдищева – четная сторона с 62 по74, нечетная с 51 по 91;
Улица Абылай хана – четная сторона с 128, нечетная с 107 и до конца улицы;
Улица Интернациональная - четная с 44, нечетная с 35 и до конца улицы;
Улица Горького - четная сторона с 62, нечетная с 65 и до конца улицы;
Переулок Заводской;
Переулок Опытно-заводской;
Переулок Госнитиевский;
Улица Жастар;
Переулок Ыбырая Алтынсарина - четная сторона с 2, нечетная с 27 и до конца улицы;
Улица Спутник - четная сторона с 2 по 20, нечетная с 1 по 21;
Улица Желтоксан - четная сторона с 6 по 34, нечетная с 7 по 27;
Улица Исакова - четная сторона с 2 по 48, нечетная с 1 по 21;
Улица Первомайская - четная сторона с 44 до конца улицы;
Улица Парковая;
Улица Мира - четная сторона с 2 до конца улицы, нечетная с 3 по 35;
Улица Исатая - четная сторона с 14 до конца улицы, нечетная номера 3, 5, 7;
Улица Акниет;
Улица Кулагер - четная сторона с 20, нечетная с 21 до конца улицы;
Улица Домбыралы;
Переулок Горный;
Улица Ключевая;
Улица Береке;
Улица Горная - нечетная сторона с 1 по 77.
2,1
9
Улица Сагадата Нурмагамбетова - четная сторона с 2 по 12;
Улица Первомайская - номера 2, 3;
Улица Береговая - нечетная сторона с 1 по 17;
Улица Толе би;
Улица Булавского;
Улица Жайыка Бектурова;
Улица Жана ел;
Улица Жеруйык;
Улица Курылыс;
Улица Иманова - четная сторона;
Аэродром.
2,1
Приложение 2
к постановлению акимата
Аккольского района
от "28" ноября 2019 года
№ А-11/327
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Аккольского района
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах
Коэффициенты зонирования
1
село Енбек, Енбекский сельский округ
1,5
село Домбыралы, Кенесский сельский округ
село Новорыбинка, Новорыбинский сельский округ
2
село Азат
1,5
село Айдарлы, Кенесский сельский округ
село Малый Барап, Кенесский сельский округ
село Урюпинка, Урюпинский сельский округ
село Кенес, Кенесский сельский округ
село Талкара, Урюпинский сельский округ
Аккол орман шаруашылыгы
село Наумовка, Наумовский сельский округ
село Рамадан, Енбекский сельский округ
село Ерназар, в административном подчинении города Акколь
село Кына, Карасайский сельский округ
село Жалгызкарагай, Жалгызкарагайский сельский округ
3
село Радовка, в административном подчинении города Акколь
1,5
село Кемеркол, Наумовский сельский округ
село Курылыс, Новорыбинский сельский округ
село Табигат, Енбекский сельский округ
село Амангельды, Урюпинский сельский округ
село Караозек, Новорыбинский сельский округ
село Орнек, Наумовский сельский округ
село Кайнар, Жалгызкарагайский сельский округ
село Ерофеевка, Урюпинский сельский округ
село Малоалександровка, Урюпинский сельский округ
село Сазды булак, Карасайский сельский округ
село Тастыадыр, Жалгызкарагайский сельский округ
село Карасай, Карасайский сельский округ

Исакова көшесі – жұп жағы 50-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 13-тен көшенің соңына дейін;
Мир көшесі – тақ жағы 37-ден көшенің соңына дейін;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесі – жұп жағы 2/1-ден 2/5 бойынша, тақ жағы 1-ден 35 бойынша.
2,1
8
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – жұп жағы 140-тан 152 бойынша, тақ жағы 115-тен 211 бойынша;
Бөгембай көшесі – жұп жағы 88-ден көшенің соңына дейін;
Кирдищев көшесі – жұп жағы 62-ден 74 бойынша, тақ жағы 51-ден 91 бойынша;
Абылай хан көшесі – жұп жағы 128-ден, тақ жағы 107-ден көшенің соңына дейін;
Интернациональная көшесі – жұп жағы 44-тен, тақ жағы 35-тен көшенің соңына дейін;
Горький көшесі – жұп жағы 62-ден, тақ жағы 65-тен көшенің соңына дейін;
Заводской тұйық көшесі;
Опытно-заводской тұйық көшесі;
Госнитиевский тұйық көшесі;
Жастар көшесі;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесі – жұп жағы 2-ден, тақ жағы 27-ден көшенің соңына дейін;
Спутник көшесі – жұп жағы 2-ден 20 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Желтоқсан көшесі – жұп жағы 6-дан 34 бойынша, тақ жағы 7-ден 27 бойынша;
Исаков көшесі – жұп жағы 2-ден 48 бойынша, тақ жағы 1-ден 21 бойынша;
Первомайский көшесі – жұп жағы 44-тен көшенің соңына дейін;
Парковая көшесі;
Мир көшесі – жұп жағы 2-ден көшенің соңына дейін, тақ жағы 3-тен 35 бойынша;
Исатай көшесі – жұп жағы 14-тен көшенің соңына дейін, тақ жағы нөмірлері 3, 5, 7;
Ақниет көшесі;
Құлагер көшесінің – жұп жағы 20-дан, тақ жағы 21-ден көшенің соңына дейін;
Домбыралы көшесі;
Горный тұйық көшесі;
Ключевая көшесі;
Береке көшесі;
Горная көшесі – тақ жағы 1-ден 77 бойынша;
2,1
9
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – жұп жағы 2-ден 12 бойынша;
Первомайская көшесі – 2, 3 нөмірі;
Береговая көшесі – тақ жағы 1-ден 17 бойынша;
Төле би көшесі;
Булавского көшесі;
Жайық Бектұров көшесі;
Жаңа ел көшесі;
Жерұйық көшесі;
Құрылыс көшесі;
Иманов көшесі – жұп жағы;
Аэродром.
2,1
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "28" қарашадағы
№ А-11/327 қаулысына
2-қосымша
Салық салу объектісінің Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi
Ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Еңбек ауылы, Еңбек ауылдық округі
1,5
Домбыралы ауылы, Кеңес ауылдық округі
Новорыбинка ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
2
Азат ауылы
1,5
Айдарлы ауылы, Кеңес ауылдық округі
Малый Барап ауылы, Кеңес ауылдық округі
Урюпинка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Кеңес ауылы, Кеңес ауылдық округі
Талқара ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Ақкөл орман шаруашылығы
Наумовка ауылы, Наумовка ауылдық округі
Рамадан ауылы, Еңбек ауылдық округі
Ерназар ауылы, Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында
Қына ауылы, Қарасай ауылдық округі
Жалғызқарағай ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
3
Радовка ауылы, Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында
1,5
Кемеркөл ауылы, Наумовка ауылдық округі
Құрылыс ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
Табиғат ауылы, Еңбек ауылдық округі
Амангелді ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Қараөзек ауылы, Новорыбинка ауылдық округі
Өрнек ауылы, Наумовка ауылдық округі
Қайнар ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
Ерофеевка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Малоалександровка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
Сазды бұлақ ауылы, Қарасай ауылдық округі
Тастыадыр ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
Қарасай ауылы, Қарасай ауылдық округі