О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2019 года № 38/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 апреля 2019 года № 7120
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 33/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7041, опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 751 615,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 941 109,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 148,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 143 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 659 858,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 771 012,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 736,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 113,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 377,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 65 133,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 133,6 тысяч тенге.".
Приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 27 марта
2019 года № 38/7
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 38/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 7120 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7041 тіркелген, 2019 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 751 615,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 941 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 148,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 143 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 659 858,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 771 012,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 736,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 113,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 377,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 65 133,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65133,6 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Шедербеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 наурыздағы
№ 38/7 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

116673,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60528,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10528,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24014,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20382,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
853,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7193,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7193,2
02
Оборона
11122,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11122,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5572,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2090,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2090,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2090,0
04
Образование
2554423,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
2520769,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16138,1
003
Общеобразовательное обучение
1908409,3
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4183,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14278,0
006
Дополнительное образование для детей
70175,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

116673,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60528,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10528,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24014,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20382,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
853,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7193,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7193,2
02
Қорғаныс
11122,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11122,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5572,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2090,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2090,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2090,0
04
Бiлiм беру
2554423,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2520769,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16138,1
003
Жалпы білім беру
1908409,3
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4183,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14278,0
006
Балаларға қосымша білім беру
70175,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

13775,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13775,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13575,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12325,8
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1233,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
47194,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11951,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32743,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
2000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22624,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13658,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
13658,4
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8966,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8966,0
12
Транспорт и коммуникации
949187,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8480,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
8480,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
940707,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
940707,0
13
Прочие
73829,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7253,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
7253,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61578,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
56719,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

13775,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13775,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13575,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12325,8
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1233,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
47194,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11951,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32743,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22624,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13658,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13658,4
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8966,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8966,0
12
Көлiк және коммуникация
949187,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8480,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8480,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
940707,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
940707,0
13
Басқалар
73829,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7253,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7253,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61578,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
56719,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер