О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2019 года № 41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 июля 2019 года № 7270
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 33/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7041, опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 886 068,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 956 109,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 148,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 148 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 774 311,1 тысяча тенге;
2) затраты – 8 906 750,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 736,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 113,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 377,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 418,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66418,4 тысячи тенге.".
Приложения 1, 4, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Козлова
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 28 июня
2019 года № 41/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 маусымдағы № 41/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 шілдеде № 7270 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7041 тіркелген, 2019 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 886 068,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 956 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 148,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 148 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 774 311,1 мың теңге;
2) шығындар – 8 906 750,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 736,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 113,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 377,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 66 418,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 418,4 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
А.Козлова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 28 маусымдағы
№ 41/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

126943,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
126943,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
63775,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11275,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
52500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28718,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22586,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
853,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1600,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
900,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7630,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7630,2
02
Оборона
11114,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11114,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5564,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2090,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2090,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2090,0
04
Образование
3243576,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
3206081,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16891,1
003
Общеобразовательное обучение
2250496,3
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4183,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

126943,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
126943,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63775,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11275,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28718,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22586,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
853,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
900,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7630,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7630,2
02
Қорғаныс
11114,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11114,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5564,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2090,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2090,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2090,0
04
Бiлiм беру
3243576,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3206081,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16891,1
003
Жалпы білім беру
2250496,3
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4183,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

108350,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
399318,0
019
Развитие теплоэнергетической системы
5000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
64220,0
036
Развитие газотранспортной системы
330098,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
94622,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16961,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16961,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14838,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14838,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14821,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13588,8
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1233,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48001,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12758,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32743,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
2000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48947,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14069,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
14069,4
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34878,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9914,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
24964,0
12
Транспорт и коммуникации
951717,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8480,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
8480,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

108350,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
399318,0
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
5000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
64220,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
330098,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
94622,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16961,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16961,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14838,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14838,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14821,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13588,8
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1233,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48001,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12758,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32743,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48947,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14069,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14069,4
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
34878,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9914,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
24964,0
12
Көлiк және коммуникация
951717,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8480,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8480,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

943237,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
940737,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2500,0
13
Прочие
2305352,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7013,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
7013,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
240,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
240,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
231256,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
231256,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66845,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
56719,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7296,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2830,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4998,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4998,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1995030,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1995000,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
30,0
14
Обслуживание долга
57,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
57,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
57,0
15
Трансферты
156953,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
156953,5
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

943237,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
940737,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2500,0
13
Басқалар
2305352,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7013,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7013,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
240,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
240,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
231256,0
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
231256,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66845,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
56719,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7296,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2830,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4998,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4998,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1995030,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1995000,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
30,0
14
Борышқа қызмет көрсету
57,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
57,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
57,0
15
Трансферттер
156953,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
156953,5
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

30000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1028,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
1431,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на капитальный ремонт здания (кровля) средней школы №2 поселок Аршалы
53225,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл бесігі", в том числе:
244052,0
Капитальный ремонт здания средней школы №2 (литер А1, А2, А3) расположенного по адресу Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Кирова
244052,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
200359,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
31862,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2664,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
146897,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6989,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2462,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9485,0
Отдел строительства района (города областного значения)
16800,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных семей
16800,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
231256,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл бесігі", в том числе:
231256,0
Текущий ремонт улично- дорожной сети в поселке Аршалы
231256,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

30000,0
Мектеп мұғалімдерінің-психологтарының жалақысын көтеру үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
1028,0
Мектеп мұғалімдерінің-психологтарының біліктіліктеріне қосымша ақы төлеу үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
1431,0
Аршалы кентінің № 2 орта мектебінің ғимаратын (шатырын) күрделі жөндеу үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
53225,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
244052,0
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Киров көшесі № 2 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу (литер А1, А2, А3)
244052,0
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
200359,5
Еңбек нарығын дамыту үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
31862,5
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
2 664,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
146897,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуді ұлғайтуға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
6989,0
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдардың тізілімін ұлғайтуға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
2462,0
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс кеңесшілерін және ассистенттерді енгізуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
9485,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16800,0
Республикалық бюджеттен аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
16800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
231256,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
231256,0
Аршалы кентінің көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
231256,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

23570,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета работников казенных предприятий
461982,0
Целевые трансферты на развитие
3531678,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
3531678,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
351422,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
141049,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
103500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
940707,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1995000,0
Бюджетные кредиты
87113,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
87113,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
87113,0
Приложение 3 решению
Аршалынского районного
маслихата от 28 июня
2019 года № 41/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
907671,6
Целевые текущие трансферты
498798,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36720,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию краткосрочного профессионального обучения
20807,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1311,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие рынка труда (на трудоустройство через частные агентства занятости)
1225,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана

23570,0
Ең төменгі жалақының мөлшері өзгеруіне байланысты мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын қазыналық кәсіпорын қызметкерлерінің, азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру бойынша республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
461982,0
Дамуға арналған трансферттер
3531678,0
Оның ішінде:
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) құрылыс бөлімі
3531678,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
351422,0
Ауылдық жерлерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту үшін ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
141049,0
Жылу- энергетикалық жүйені дамыту ауданыдық (облыстық маңызы қалалық) бюджеттердің дамуына ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
103500,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту үшін ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
940707,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1995000,0
Бюджеттік кредиттер
87113,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
87113,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу
87113,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 28 маусымдағы
№ 41/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен
нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
907671,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
498798,6
Оның ішінде:
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36720,6
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды жүзеге асыру үшін облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) ағымдағы нысаналы трансферттер сомалсын бөлу
20807,0
Көшіп келушілер мен оралмандарға арналған тұрғын үйді жалдау (жалға алуға) жұмсалатын шығыстарды өтеуге субсидия үшін облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) ағымдағы нысаналы трансферттер сомалсын бөлу
1311,0
Еңбек нарығын дамыту (жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмыспен қамту) үшін облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомалсын бөлу
1225,0
Ауғаныстан жерінен Кеңес әскердің 30-жылдық шығарылу күні құрметіне біржолғы көмекті алуға облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) ағымдағы нысаналы трансферттер сомалсын бөлу

3636,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан пристоличной зоны
9741,6
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
63752,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на текущий ремонт здания Волгодоновского сельского клуба Аршалынского района
13682,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на текущий ремонт Булаксайского сельского клуба Аршалынского района
50070,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
34743,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
32743,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
2000,0
Отдел образования района (города областного значения)
221899,0
на открытие IT классов в школах
4850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами школ из малообеспеченных семей
11238,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение и доставку учебников для школ
46427,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на текущий ремонт отопительной системы школы имени Кутпанулы села Жибек Жолы
158184,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1200,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114220,0
Текущий ремонт улично- дорожной сети в поселке Аршалы
50000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
26880,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям

3636,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елорда аймағы азаматтарының жекелеген санатын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
9741,6
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
63752,0
Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
13682,0
Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
50070,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
34743,0
Эпизоотия іс-шараларын өткізуге арналған облыыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
32743,0
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық (ұсақ және ірі қара мал) жануарларының құнын өтеуге арналған облыстық бюджеттен аудаң (облыстық мағызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын
2000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221899,0
Мектептерде IT сыныптарын ашу
4850,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
11238,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
46427,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін жөндеуіне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
158184,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1200,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114220,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің көше- жол жүйелерін ағымдағы жөндеу
50000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
26880,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

37340,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение программного обеспечения "Парус"
2500,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24964,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схем развития и застройки в селе Булаксай
7723,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схем развития и застройки в селе Сарыоба
7307,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схем развития и застройки на станции Сары-Оба
9934,0
Целевые трансферты на развитие
408873,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335098,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района
29421,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Акбулак, селе Актаста
29377,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа на станции Анар, селе Донецкое
40677,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в поселке Аршалы
39677,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Берсуат, селе Байдала
29377,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Волгодоновка, станции 42 разъезд, селе Койгельды

37340,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "желкен" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу"
2500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
24964,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Бұлаксай ауылының құрылыс салуды дамыту схемасын әзірлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
7723,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Сарыоба ауылының құрылыс салуды дамыту схемасын әзірлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
7307,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Сары-оба станциясының құрылыс салуды дамыту схемасын әзірлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
9934,0
Дамуға арналған трансферттер
408873,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335098,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылының., Бабатай станциясының.газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
29421,0
Ақбұлақ ауылының, Ақтасты ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
29377,0
Анар станциясының ,Донецк ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
40677,0
Аршалы кентінде газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
39677,0
Бірсуат ауылының ,Байдалы ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
29377,0
Волгодонов ауылының , 42 -разъезд станциясының ,Қойгелді ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу

37677,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Жибек Жолы, селе Жалтырколь
40677,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Ижевское, станции Шоптыколь
28977,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Турген
29312,0
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство автономной газораспределительной станции в поселке Аршалы
24926,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство котельной в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
5000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
73775,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линии электроснабжения) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
35100,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы
16708,0
Строительство водопроводных сетей в селе Костомар Булаксайского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
17117,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
4850,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 28 июня
2019 года № 41/2
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам
поселкового, сельских округов на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
294782,0
Целевые текущие трансферты
294782,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

37677,0
Жібек Жолы ауылының, Жалтыркөл ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
40677,0
Ижев ауылының, Шөптікөл станциясының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
28977,0
Түрген ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
29312,0
Аршалы кентінде автономды газ тарату станциясын салуға арналған мемлекеттік сараптамасымен бірге жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
24926,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде қазандық салу, кешенді ведомстводан сараптама жүргізу мен жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
5000,0
Аданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
73775,0
Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды (электрмен жабдықтау желілерін) салу
35100,0
Аршалы кентіндегі кәріз жүйелерін реконструкциялау
16708,0
Аршалы ауданы Бұлақсай ауылының ,Қостомар ауылының су құбыры желілерін салу
17117,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылының РП-2 құрылысының, ведомстволық емес кешенді сараптаманың өтуімен жобалық- сметалық құжаттамасын дайындау
4850,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 28 маусымдағы
№ 41/2 шешіміне
4 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне
6 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық
округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
294782,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
294782,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

283756,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети в поселке Аршалы Аршалынского района
50000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл бесігі", в том числе:
231256,0
Текущий ремонт автомобильных дорог Жибек Жолы
2500,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11026,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета работников казенных предприятий
7296,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2830,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение программного обеспечения "Парус"
900,0
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 28 июня
2019 года № 41/2
Приложение 8 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Перечень бюджетных программ сельских оругов на 2019 год
АБП
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"

283756,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің. көше-жол жүйелерін ағымдағы жөндеу
50000,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
231256,0
Жібек Жолы ауылындағы автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу
2500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11026,0
Ең төменгі жалақының мөлшері өзгеруіне байланысты мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын қазыналық кәсіпорын қызметкерлерінің, азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру бойынша республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
7296,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2830,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "желкен" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
900,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 28 маусымдағы
№ 41/2 шешіміне
5 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне
8 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
ББӘ
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
010 "Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"