О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 34/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2019-2021 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2019 года № 45/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2019 года № 7550
В соответствии с пунктом 1 статьи 111, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7046, опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 370 076,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 343 476,0 тысяч тенге;
2) затраты – 377 270,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 7 194 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 194 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 911,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 474,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 437,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 211,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5 300 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 300 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 34/2 "Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 45/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 7550 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 111 бабының 1 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7046 тіркелген, 2019 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Аршалы кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 370 076,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 343 476,0 мың теңге;
2) шығындар – 377 270,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 194 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 194 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Жібек жолы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 911,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 474,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 437,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 211,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 300 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"3. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 439,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 687,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 613,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 139,4 тысячи тенге;
2) затраты – 21 439,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 4 декабря
2019 года № 45/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 34/2
Бюджет поселка Аршалы на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"3. Ижев ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 439,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 687,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 613,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 139,4 мың теңге;
2) шығындар – 21 439,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
Қ.Шедербеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 34/2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Аршалы кентінің бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

6539,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3128,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение программного обеспечения "Парус"
900,0

6539,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3128,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "Желкен" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
900,0