Об установлении карантина на территории села Ольгинка Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
Решение акима Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 20 августа 2019 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 августа 2019 года № 7328. Утратило силу решением акима Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 18 сентября 2019 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 18.09.2019 № 19 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аршалынского района от 16 августа 2019 года № 277, аким Михайловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Ольгинка Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области, в связи с выявлением сибирской язвы животных.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Действие настоящего решения распространяется на правоотношения, возникшие с 16 августа 2019 года.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Михайловского
сельского округа
Д.Бижанов

Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі Ольгинка ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 тамызда № 7328 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 18.09.2019 № 19 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2019 жылғы 16 тамыздағы № 277 ұсынуы бойынша, Михайлов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі Ольгинка ауылының аумағында малдарының сібір жарасының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 16 тамыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Михалов ауылдық
округінің әкімі
Д.Бижанов