О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С 26/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 10 июля 2019 года № 6С 32/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июля 2019 года № 7277
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С 26/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7017, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 028 799,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 263 420,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 309,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 950,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 722 120,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7 101 534,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -25 319,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 11 363,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 682,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47 416,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 416,0 тысяч тенге:
поступление займов – 11 363,0 тысячи тенге;
погашение займов – 36 682,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 735,0 тысяч тенге.";
пункт 5 исключить;
приложения 1, 2, 4, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Безверхова Н.А.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата от 10 июля
2019 года № 6С 32/2
Приложение 1 к решению
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С 26/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма,
тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 26/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 6С 32/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 шілдеде № 7277 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 26/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7017 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 028 799,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 263 420,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 309,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 950,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 722 120,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 101 534,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -25 319,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 11 363,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 682,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47 416,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 416,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 363,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 36 682,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 735,0 мың теңге.";
5-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 7, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Безверхова Н.А.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.Қалжанов
2019 жылғы 10 шілдедегі
№ 6С 32/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 26/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

101 647,1
003
Капитальные расходы государственного органа
5 934,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
140 440,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
126 065,6
022
Капитальные расходы государственного органа
14 375,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 910,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28 355,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 955,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
300,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
302 216,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
14 875,6
013
Капитальные расходы государственного органа
4 518,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
272 823,0
02
Оборона
10 874,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 874,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 245,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 459,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
170,3
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800,0
04
Образование
3 337 383,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 337 383,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 085,0
003
Общеобразовательное обучение
2 624 554,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

101 647,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 934,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
140 440,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
126 065,6
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 375,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 910,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 355,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 955,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
302 216,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 875,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 518,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
272 823,0
02
Қорғаныс
10 874,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 874,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 245,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 459,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
170,3
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800,0
04
Бiлiм беру
3 337 383,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 337 383,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 085,0
003
Жалпы білім беру
2 624 554,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

63 178,0
006
Дополнительное образование для детей
137 617,3
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
135 284,9
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 407,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
325 256,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
392 966,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
388 403,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 672,6
002
Программа занятости
83 147,5
005
Государственная адресная социальная помощь
115 414,0
006
Оказание жилищной помощи
300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 104,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 104,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 709,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 169,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
291,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 148,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21 696,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 647,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 562,9
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 877,9
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 685,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 179 050,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 500,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 500,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 748 940,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
852 965,6
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

63 178,0
006
Балаларға қосымша білім беру
137 617,3
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
135 284,9
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26 407,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
325 256,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
392 966,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
388 403,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 672,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
83 147,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
115 414,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 104,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 104,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 709,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
9 169,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
291,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 148,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21 696,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 647,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 562,9
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 877,9
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 685,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 179 050,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 500,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1 500,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 748 940,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
852 965,6
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

5 912,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 912,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 628,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 628,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 707,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 507,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 200,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 649,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 014,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 500,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55 135,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 990,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
19 700,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
15 725,7
017
Капитальные расходы государственного органа
3 975,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 289,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 082,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
1 207,5
12
Транспорт и коммуникации
13 872,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 872,8
020
Развитие транспортной инфраструктуры
4 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9 872,8
13
Прочие
12 283,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 985,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
866,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

5 912,0
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 912,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 628,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 628,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 707,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 507,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 200,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 649,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 014,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 500,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55 135,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 990,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
19 700,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 725,7
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 975,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 289,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 082,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 207,5
12
Көлiк және коммуникация
13 872,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 872,8
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
4 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 872,8
13
Басқалар
12 283,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 985,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
866,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 384 754,0
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиции 2-3), строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
366 380,0
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиции 2-3), на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
292 152,0
Строительство водопроводных сетей в селе Покровка
54 067,0
Строительство сетей водоснабжения в селе Сепе
286 014,0
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
386 141,0
Целевые текущие трансферты
1 030 870,7
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
9 024,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
3 608,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
33 996,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
250 762,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1 953,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
2 607,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9 057,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
12 074,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
6 322,0
На развитие рынка труда, в том числе:
47 866,5
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
30 014,5
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
177,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
17 675,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 647,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
113 914,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
491 879,2
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

1 384 754,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (2-3 позициялар), халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
366 380,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (2-3 позициялар), аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
292 152,0
Покровка ауылында су құбырлары желілерін салу
54 067,0
Сепе ауылында сумен қамту жүйесін салу
286 014,0
Шүйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылғыларын реконструкциялау
386 141,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 030 870,7
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
9 024,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 608,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
33 996,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
250 762,0
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға
1 953,0
Мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
2 607,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
9 057,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
12 074,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
6 322,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
47 866,5
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
30 014,5
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
177,0
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға, оның ішінде NEET санатындағы жастарға, табысы аз көпбалалы отбасылар мүшелері, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге
17 675,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8 647,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
113 914,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
491 879,2
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге

31 911,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
7 250,0
Бюджетные кредиты
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 363,0
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 10 июля
2019 года № 6С 32/2
Приложение 8 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С 26/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма,
тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие

31 911,0
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
7 250,0
Бюджеттік кредиттер
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
11 363,0
2019 жылғы 10 шілдедегі
№ 6С 32/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
5 қосымша
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 26/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
8 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер

556 491,0
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 2)
36 900,0
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 3)
36 500,0
Строительство наружных инженерных сетей и обустройство к четырнадцати сорокапятиквартирным жилым домам в микрорайоне № 1 города Атбасар
22 509,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в северной части (на участке 10,5 га) в городе Атбасар. Наружные сети водоснабжения
193,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в северной части (на участке 10,5 га) в городе Атбасар. Наружные сети электроснабжения
368,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство пяти стоквартирных жилых домов города Атбасар
60 690,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство наружных сетей и обустройство к пяти стоквартирным жилым домам (наружные сети водоснабжения и водоотведения, сети теплоснабжения, связи) города Атбасар
27 376,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство наружных сетей и обустройство к пяти стоквартирным жилым домам (наружные сети электроснабжения) города Атбасар
504,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство наружных сетей и обустройство к пяти стоквартирным жилым домам (обустройство, уличное освещение) города Атбасар
4 915,0
Строительство сетей водоснабжения в селе Сепе
45 113,0
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
38 600,0
Реконструкция автомобильной дороги в городе Атбасар
272 823,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство очистных сооружений в городе Атбасар
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция теплосетей к пяти стоквартирным жилым домам в городе Атбасар
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция центральной котельной со строительством тепловых сетей к пяти стоквартирным жилым домам в городе Атбасар
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство блок-модульной котельной в городе Атбасар

556 491,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (2-позиция)
36 900,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (3-позиция)
36 500,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу және жайластыру
22 509,0
Атбасар қаласының солтүстік бөлігінде (10,5 га учаскесінде) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Сумен жабдықтау сыртқы желілері
193,0
Атбасар қаласының солтүстік бөлігінде (10,5 га учаскесінде) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Электрмен жабдықтау сыртқы
желілері
368,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
60 690,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілер және аббатандыру құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы сумен камту және су бұру желілері, жылумен жабдықтау, байланыс желілері)
27 376,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілер және аббатандыру құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (электрмен жабдықтау сыртқы желілері)
504,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілер және аббатандыру құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (аббатандыру, көше жарықтандыру)
4 915,0
Сепе ауылында сумен қамту жүйесін салу
45 113,0
Шүйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылғыларын реконструкциялау
38 600,0
Атбасар қаласында автомобиль жолын реконструкциялау
272 823,0
Атбасар қаласында тазарту құрылыстарын салу, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлі тұрғын үйге жылу желілерін қайта жаңарту, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлі тұрғын үйге жылу желілерін салумен орталық қазандықты қайта жаңарту, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Атбасар қаласында блочно-модульді қазандық салу, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

5 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство внутриквартальных дорог к пяти стоквартирным жилым домам (2 километр) в городе Атбасар
2 000,0
Целевые текущие трансферты
338 400,8
На открытие IT-классов в школах
5 716,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 300,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11 504,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
22 441,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
17 360,0
На приобретение и доставку учебников для школ
16 178,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 300,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
909,0
На развитие рынка труда, в том числе:
1 400,0
на трудоустройство через частные агенства занятости
1 400,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
6 868,0
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
4 772,3
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
4 510,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
55 135,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
2 500,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
63 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
100 000,0
Снос аварийного и ветхого жилья в городе Атбасар
20 000,0
На разработку проекта детальной планировки под строительство блок-модульной котельной в городе Атбасар
1 207,5
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300,0
Приложение 6 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 10 июля
2019 года № 6С 32/2
Приложение 9 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С 26/2
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
между селами и сельскими округами на 2019 год
Наименование
Сумма,
тысячи тенге
1
2
Всего
28 597,6
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
2 040,0
Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района
2 400,0
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
1 740,0
Аппарат акима сельского округа Бастау Атбасарского района
1 980,0
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
1 980,0
Аппарат акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района

5 000,0
Атбасар қаласындағы (2 километр) бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерге кварталішілік жолдар салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
338 400,8
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
5 716,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 300,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11 504,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
22 441,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
17 360,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алуға және жеткізуге
16 178,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 300,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
909,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
1 400,0
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
1 400,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
6 868,0
Табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын көпбалалы отбасыларға, қиын өмірлік жағдай туындаған кезде өтініш бойынша біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
4 772,3
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
4 510,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
55 135,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
2 500,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілін аяқтауға
63 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
100 000,0
Атбасар қаласында авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
20 000,0
Атбасар қаласында блок-модульдік қазандығын салуға егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын әзірлеуге
1 207,5
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
300,0
2019 жылғы 10 шілдедегі
№ 6С 32/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
6 қосымша
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 26/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
9 қосымша
2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар мен ауылдық округтер арасында бөлінуі
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
28 597,6
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
2 040,0
Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты
2 400,0
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 740,0
Атбасар ауданының Бастау ауылдық округі әкімінің аппараты
1 980,0
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
1 980,0
Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің аппараты

1 922,6
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
2 390,0
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
2 030,0
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
900,0
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
2 825,0
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
2 140,0
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
2 555,0
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
1 360,0
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
2 335,0

1 922,6
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
2 390,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
2 030,0
Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты
900,0
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
2 825,0
Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты
2 140,0
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
2 555,0
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1 360,0
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
2 335,0