Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Борисовка, села Новосельское, селького округа Акана Курманова, сельского округа Бастау, Полтавского сельского округа, Покровского сельского округа, Макеевского сельского округа, Сергеевского сельского округа, Мариновского сельского округа, Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 21 октября 2019 года № а-10/426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 октября 2019 года № 7439
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах" от 20 февраля 2017 года, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Борисовка Атбасарского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Новосельское Атбасарского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Акана Курманова Атбасарского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Бастау Атбасарского района, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Полтавского сельского округа Атбасарского района, согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
6. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Покровского сельского округа Атбасарского района, согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
7. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Макеевского сельского округа Атбасарского района, согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
8. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Сергеевского сельского округа Атбасарского района, согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
9. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Мариновского сельского округа Атбасарского района, согласно приложению 9 к настоящему постановлению.
10. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Шункыркольского сельского округа Атбасарского района, согласно приложению 10 к настоящему постановлению.

Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Борисовка ауылының, Новосельское ауылының, Ақан Құрманов ауылдық округінің, Бастау ауылдық округінің, Полтавка ауылдық округінің, Покровка ауылдық округінің, Макеевка ауылдық округінің, Сергеевка ауылдық округінің, Мариновка ауылдық округінің, Шұңқыркөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 қазандағы № а-10/426 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 7439 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9 бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Борисовка ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Новосельское ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Бастау ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 5 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Покровка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 6 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 7 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
8. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 8 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
9. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 9 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 10 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

11. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алимжанова К.Г.
12. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аудан әкімі А.Калжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Борисовка Атбасарского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Новосельское Атбасарского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ сельского округа Бастау Атбасарского района
Приложение 5
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Полтавского сельского округа Атбасарского района
Приложение 6
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Покровского сельского округа Атбасарского района
Приложение 7
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Макеевского сельского округа Атбасарского района
Приложение 8
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Сергеевского сельского округа Атбасарского района
Приложение 9
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Мариновского сельского округа Атбасарского района
Приложение 10
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "21" октября 2019 года
№ a-10/426
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Шункыркольского сельского округа Атбасарского района

11. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Ғ.Әлімжановқа жүктелсін.
12. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Калжанов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
1-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Борисовка ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
2-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Новосельское ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
3-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
4-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Бастау ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
5-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
6-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Покровка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
7-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
8-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
9-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" қазандағы
№ а-10/426 қаулысына
10-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы