О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 8 октября 2019 года № 6С-55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 октября 2019 года № 7415
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7031, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы –5600171,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 585792,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10654,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4993825,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5673167,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25980,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19470,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7921,4 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 7921,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -106897,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106897,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қазандағы № 6С-55-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 7415 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7031 тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5600171,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 585792,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10654,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4993825,3 мың теңге;
2) шығындар – 5673167,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25980,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19470,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –7921,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –7921,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -106897,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106897,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының

12047,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11847,2
013
Капитальные расходы государственного органа
200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26363,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22829,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
841,9
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
191,6
015
Капитальные расходы государственного органа
1600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
900,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
9573,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
7561,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2012,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10384,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10384,4
02
Оборона
12041,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12041,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2807,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5934,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3000,0
04
Образование
2731989,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
2671498,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16989,0
003
Общеобразовательное обучение
2075218,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

12047,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11847,2
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26363,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22829,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
841,9
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
191,6
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
900,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
9573,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7561,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2012,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10384,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10384,4
02
Қорғаныс
12041,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12041,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2807,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5934,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3000,0
04
Бiлiм беру
2731989,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2671498,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16989,0
003
Жалпы білім беру
2075218,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

15255,1
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1332,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71892,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14721,3
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
93,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
54678,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2400,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12293,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12293,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12293,5
12
Транспорт и коммуникации
74508,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1794,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1794,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72714,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
72714,5
13
Прочие
730912,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
33356,4
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
33356,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111928,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
111928,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10340,8
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6358,8
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

15255,1
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1332,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71892,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14721,3
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
93,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
54678,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2400,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12293,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12293,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12293,5
12
Көлік және коммуникация
74508,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1794,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1794,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72714,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
72714,5
13
Басқалар
730912,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
33356,4
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
33356,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111928,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
111928,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10340,8
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6358,8
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

425375,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
28615,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
203483,5
На развитие рынка труда, в том числе
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
19674,5
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
26765,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2284,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3973,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2308,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9397,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
139082,0
Отдел образования района (города областного значения)
404608,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
246879,0
На капитальный ремонт здания государственного учреждения "Есильская средняя школа" в селе Зеленое
157729,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29432,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт Астраханского районного Дома культуры
29432,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100735,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": средний ремонт улично-дорожной сети села Астраханка
80935,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт тротуаров по улицам села Астраханка, протяженностью 2 километра
19800,0
Целевые трансферты на развитие
1309094,5
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1309094,5
Реконструкция водопроводных сетей в селе Старый Колутон
276205,0
Реконструкция системы водоснабжения в селе Жана-Турмыс
300000,0
Реконструкция водопровода в селе Жалтыр (2 очередь)
230380,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры со зданием котельной в границах первой очереди строительства в селе Астраханка

425375,3
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
28615,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
203483,5
Еңбек нарығын дамыту, оның ішінде
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
19674,5
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
26765,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2284,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3973,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
2308,0
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистентерді халықты жұмыспен қамту орталықтарын енгізуге
9397,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
139082,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
404608,0
Бастауыш, орта және жалпы орта білім беру мекемелерінің мұғалімдері мен педагог-психологтарының жалақысын арттыруға
246879,0
Зеленое аулында "Есіл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты күрделі жөндеу
157729,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29432,0
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан аудандық Мәдениет үйі ағымдағы жөндеу жұмыстарына
29432,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100735,0
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан ауылында көше-жол желісінің орташа жөндеу жұмыстарына
80935,0
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға: Астрахан ауылының көшелері бойынша ұзындығы 2 километр тротуарлардың ағымдағы жөндеу
19800,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
1309094,5
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1309094,5
Староколутон ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
276205,0
Жаңа-Тұрмыс ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
300000,0
Жалтыр ауылындағы су құбырын қайта жаңарту (2-кезек)
230380,0
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында құрылыстың бірінші кезегінің шекарасында отқазандық ғимаратымен қоса инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына

375750,5
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": реконструкция системы водоснабжения в селе Астраханка (6 очередь)
126759,0
Бюджетные кредиты
45450,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45450,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
45450,0
Приложение 4 к решению
Астраханского районного маслихата
от 8 октября 2019 года № 6С-55-2
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
ВСЕГО

375750,5
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (6 кезек)
126759,0
Бюджеттік кредиттер
45450,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45450,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер
45450,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 қазандағы № 6С-55-2
шешіміне 4 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2
шешіміне 5 қосымша
2019 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың тенге
БАРЛЫҒЫ

480271,0
Целевые текущие трансферты
273565,2
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78628,6
Текущий ремонт улично-дорожной сети и подъездных дорог Астраханского района
54260,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
13175,6
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": средний ремонт улично-дорожной сети села Астраханка
8993,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт тротуаров по улицам села Астраханка
2200,0
Отдел образования района (города областного значения)
69618,2
На открытие IT-классов в школах
4860,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
8310,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
9595,0
На приобретение и доставку учебников для школ
36239,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1250,0
На оснащение материально-технической базы Есильской средней школы
9364,2
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19739,1
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
13279,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
600,0
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1780,1
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
3030,0
На развитие рынка труда, том числе
на трудоустройство через частные агентства занятости
1050,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57078,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
54678,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
2400,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
46001,3
Капитальный ремонт Староколутонского сельского клуба
42731,3
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі": текущий ремонт Астраханского районного Дома культуры
3270,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2500,0
Целевые трансферты на развитие
206705,8
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
206705,8
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Астраханка

480271,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
273565,2
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78628,6
Астрахан ауданы көше-жол жүйесінің ағымдағы және кірме жолдарын жөндеуі
54260,0
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындыққа
13175,6
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс шараларды іске асыруға: Астрахан ауылында көше-жол желілерінің ағымдағы орташа жөндеу жұмыстарына
8993,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс шараларды іске асыруға: Астрахан ауылының көшелері бойынша тротуарлардың ағымдағы жөндеу
2200,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
69618,2
Мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
4860,0
Аз қамтылған отбасындағы оқушыларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
8310,0
Аз қамтылған отбасындағы оқушыларды кеңсе тауарларымен және мектеп формасымен қамтамасыз етуге
9595,0
Мектептерге оқулықтарды жеткізу және сатып алуға
36239,0
"Кәмелеттік жасқа толмағандар арасында суицидті алды алу және өмірлік дағдылары мен денсаулықтарын қалыптастыру" Бағдарламасын енгізуге
1250,0
Есіл орта мектебінің материалды-техникалық базасын жарақтандыру
9364,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19739,1
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
13279,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу үшін субсидияларға
600,0
Қиын өмірлік жағдайдағы өтінімдері бойынша, кірістері ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын көп балалы отбасыларға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1780,1
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылғанына 30 жыл толуына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
3030,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
1050,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57078,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
54678,0
Санитариялық союға бағытталған, бруцелезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларынының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
2400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
46001,3
Староколутон ауылдық клубының ғимаратын күрделі жөндеу
42731,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс шараларды іске асыруға: Астрахан аудандық Мәдениет үйі ағымдағы жөндеу жұмыстарына
3270,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2500,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
206705,8
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
206705,8
Астрахан ауылында денешынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы

50000
Реконструкция водопроводных сетей в селе Старый Колутон
27568,9
Реконструкция системы водоснабжения в селе Жана-Турмыс
33333,3
Реконструкция водопровода в селе Жалтыр (2 очередь)
23026,1
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры со зданием котельной в границах первой очереди строительства в селе Астраханка
58693,5
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі": реконструкция системы водоснабжения в селе Астраханка (6 очередь)
14084,0
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 8 октября 2019 года № 6С-55-2
Приложение 6 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2
Бюджетные программы села, сельских округов на 2019 год
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Программа
Наименование
Всего

50000
Староколутон ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
27568,9
Жаңа-Тұрмыс ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
33333,3
Жалтыр ауылындағы су құбырын қайта жаңарту (2-кезек)
23026,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында құрылыстың бірінші кезегінің шекарасында отқазандық ғимаратымен қоса инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына
58693,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға: Астрахан ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (6 кезек)
14084,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 қазандағы № 6С-55-2
шешіміне 5 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2
шешіміне 6 қосымша
2019 жылға ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома,
мың тенге
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

128080,4
Бесбидаикский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11366,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11366,1
Есильский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15362,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13070,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2292,0
Жарсуатский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6830,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6830,1
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13346,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12482,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
863,4
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12802,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11039,5
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1762,5
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13925,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11828,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2097,2
Новочеркасский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12029,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10802,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1227,8
Острогорский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10715,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8189,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2526,0
Староколутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

128080,4
Бесбидайық ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11366,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11366,1
Есіл ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15362,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13070,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2292,0
Жарсуат ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6830,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6860,1
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13346,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12482,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
863,4
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12802,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11039,5
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1762,5
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13925,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11828,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2097,2
Новочеркасск ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12029,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10802,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1227,8
Острогор ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10715,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8189,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2526,0
Староколутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты