О внесении изменений в постановление акимата Буландынского района от 27 марта 2018 года № А-03/87 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Буландынского района"
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 22 августа 2019 года № А-08/231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 августа 2019 года № 7333. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 1 марта 2021 года № А-02/51.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 01.03.2021 № А-02/51 (вводится в действие со дня официального опубликования.
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Буландынского района от 27 марта 2018 года № А-03/87 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6531, опубликовано 18 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 постановления изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
2) пункт 3 приложения 14 изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Смагулова О.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Aким района Т.Ерсеитов

Бұланды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № А-03/87 "Бұланды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 тамыздағы № А-08/231 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 тамызда № 7333 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 наурыздағы № А-02/51 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 01.03.2021 № А-02/51 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14 бабының 3 тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № А-03/87 "Бұланды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6531 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Бұланды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы осы қаулының 1-13 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2) 14-қосымшаның 3 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Тасымалдаулар Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығымен бекітілген автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11550 болып тіркелген) талаптарына сәйкес жүзеге асырылады".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Қ.Смағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Aудан әкімі Т.Ерсеитов