О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2019-2021 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 22 августа 2019 года № 6С-44/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 августа 2019 года № 7343
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7051, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет города Макинск на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 113065,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91678,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21387,3 тысяч тенге;
2) затраты – 114372,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1306,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1306,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1306,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17147,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2294,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14853,4 тысячи тенге;
2) затраты – 18592,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1445,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1445,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1445,2 тысяч тенге.";

Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/1 "2019-2021 жылдарға арналған Бұланды ауданының Макинск қаласының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № 6С-44/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 тамызда № 7343 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Бұланды ауданының Макинск қаласының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7051 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113065,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 91678,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 21387,3 мың теңге;
2) шығындар – 114372,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1306,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1306,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1306,7 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджет тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17147,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2294,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14853,4 мың теңге;
2) шығындар – 18592,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1445,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1445,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1445,2 мың теңге.";

подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 12710,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2122,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 10588,9 тысяч тенге;
2) затраты – 12710,9 тысяч тенге;";
дополнить пунктами 5-1, 5-2, 5-3:
"5-1. Предусмотреть в бюджете города Макинск на 2019 год целевые трансферты в сумме 21387,3 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета в сумме 3287,3 тысяч тенге, в том числе:
1896,3 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
1391,0 тысяча тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
2) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге, в том числе:
300,0 тысяч тенге на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета;
3) целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 17800,0 тысяч тенге, в том числе:
6800,0 тысяч тенге на разработку проектно - сметной документации на полигон твердо-бытовых отходов;
6000,0 тысяч тенге на обустройство парка "Победы";
5000,0 тысяч тенге на восстановление, ремонт ливневых канализаций и мостов.";
"5-2. Предусмотреть в бюджете Вознесенского сельского округа на 2019 год целевые трансферты в сумме 1511,4 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета в сумме 1211,4 тысяч тенге, в том числе:
360,3 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
851,1 тысяча тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
2) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге, в том числе:
300,0 тысяч тенге на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета.";
"5-3. Предусмотреть в бюджете Караозекского сельского округа на 2019 год целевые трансферты в сумме 869,9 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета в сумме 569,9 тысяч тенге, в том числе:
110,9 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
459,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;

3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
1) кірістер – 12710,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2122,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10588,9 мың теңге;
2) шығындар – 12710,9 мың теңге;";
5-1, 5-2, 5-3 тармақтармен толықтырылсын:
"5-1. 2019 жылға Макинск қаласының бюджеттінде 21387,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 3287,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
1896,3 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
1391,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
2) облыстық бюджеттен 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
300,0 мың теңге бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге;
3) аудандық бюджеттен 17800,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
6800,0 мың теңге қатты – тұрмыстық қалдықтары полигонына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
6000,0 мың теңге "Жеңіс" саябағын жайластыруға;
5000,0 мың теңге кәріз су ағызарды және көпірлерді жөндеуге, қалпына келтіруге.";
"5-2. 2019 жылға Вознесенка ауылдық округінің бюджеттінде 1511,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 1211,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
360,3 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
851,1 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
2) облыстық бюджеттен 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
300,0 мың теңге бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге.";
"5-3. 2019-2021 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджетінде 869,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 569,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
110,9 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
459,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;