О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2019-2021 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2019 года № 6С-46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2019 года № 7519
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7051, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 111665,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 97040,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14587,3 тысяч тенге;
2) затраты – 112972,0 тысячи тенге;";
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17147,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2266,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14853,4 тысячи тенге;";
пункт 5-1) изложить в новой редакции:
"5-1. Предусмотреть в бюджете города Макинск на 2019 год целевые трансферты в сумме 14587,3 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета в сумме 3287,3 тысяч тенге, в том числе:
1896,3 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
1391,0 тысяча тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
2) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге, в том числе:
300,0 тысяч тенге на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета;
3) целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
6000,0 тысяч тенге на обустройство парка "Победы";

Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/1 "2019-2021 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 6С-46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 7519 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Бұланды ауданының Макинск қаласының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7051 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 111665,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 97040,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14587,3 мың теңге;
2) шығындар – 112972,0 мың теңге;";
2 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 17147,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2266,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14853,4 мың теңге;";
5-1) тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5-1. 2019 жылға Макинск қаласының бюджеттінде 14587,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 3287,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
1896,3 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
1391,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
2) облыстық бюджеттен 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
300,0 мың теңге бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге;
3) аудандық бюджеттен 11000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
6000,0 мың теңге "Жеңіс" саябағын жайластыруға;