О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2020-2022 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7641.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9850,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 174,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9850,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18251,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1579,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1494,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15178,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18251,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет села Коржинколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11230,0 тысяч тенге, в том числе:

2020-2022 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С43-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7641 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9850,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 174,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9669,0 мың теңге;
2) шығындар – 9850,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18251,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1494,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15178,0 мың теңге;
2) шығындар – 18251,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Қоржынкөл ауылының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11230,0 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 973,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 985,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9272,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27833,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -16603,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16603,5 тысяч тенге:
поступление займов – 16603,5 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет села Бауманское на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16594,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1191,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15199,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16594,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 84434,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14317,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70117,0 тысяч тенге;
2) затраты – 104192,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -19758,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19758,8 тысяч тенге:
поступление займов – 18031,8 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

салықтық түсімдер – 973,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 985,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9272,0 мың теңге;
2) шығындар – 27833,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -16603,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16603,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16603,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Бауман ауылының бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16594,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1191,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15199,0 мың теңге;
2) шығындар – 16594,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84434,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14317,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70117,0 мың теңге;
2) шығындар – 104192,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -19758,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19758,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18031,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Жалманкулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9810,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 406,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9810,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2020 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 162 971,0 тысяч тенге, в том числе:
село Абай – 9669,0 тысяч тенге;
село Спиридоновка – 14888,0 тысяч тенге;
село Коржинколь – 9106,0 тысяч тенге;
село Бауманское – 14247,0 тысяч тенге;
село Егиндыколь – 69428,0 тысяч тенге;
село Буревестник – 9007,0 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ – 15276,0 тысяч тенге;
Узынкольский сельский округ – 11723,0 тысяч тенге;
Жалманкулакский сельский округ – 9397,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 2097 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата
Р.Ахмедов
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С43-2
Бюджет села Абай на 2020 год

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Жалманқұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9810,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 406,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9397,0 мың теңге;
2) шығындар – 9810,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 162 971,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Абай ауылы – 9669,0 мың теңге;
Спиридоновка ауылы – 14888,0 мың теңге;
Қоржынкөл ауылы – 9106,0 мың теңге;
Бауман ауылы – 14247,0 мың теңге;
Егіндікөл ауылы – 69428,0 мың теңге;
Буревестник ауылы – 9007,0 мың теңге;
Алакөл ауылдық округі – 15276,0 мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округі – 11723,0 мың теңге;
Жалманқұлақ ауылдық округі – 9397,0 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Ауылдардың және ауылдық округтердің 2020 жылға арналған бюджеттерінде халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге 2097 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Р.Ахмедов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С43-2 шешіміне
1 қосымша
Абай ауылының 2020 жылға арналған бюджеті