О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-46/2-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2020 года № 7624.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 983 689,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 997 005,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 971,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 659,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 964 054,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7 444 574,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 588,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 973,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 384,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29 785,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 29 785,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 499 258,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 499 258,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 15.12.2020 № 6С-56/2-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть на 2020 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 2 806 938,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города, сел и сельских округов в сумме 285 393,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 62 930,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 23 848,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 23 380,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 23 091,0 тысяч тенге;
Улентинскому сельскому округу 17 953,0 тысяч тенге
сельскому округу имени Олжабай батыра 16 445,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 18 123,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 11 857,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 15 875,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 13 147,0 тысяч тенге;
селу Аксуат 15 647,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 12 699,0 тысяч тенге;
селу Новомарковка 15 830,0 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-46/2-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 7624 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабындағы 2-тармағына, 75-бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 983 689,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 997 005,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 971,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 659,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 964 054,9 мың теңге;
2) шығындар – 7 444 574,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 588,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 973,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 384,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 29 785,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 29 785,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 499 258,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 499 258,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 6С-56/2-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылда 2 806 938,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі есепке алынсын.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 285 393,0 мың теңге сомасында қала, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 62 930,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 23 848,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 23 380,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 23 091,0 мың теңге;
Өлеңті ауылдық округіне 17 953,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 16 445,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 18 123,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 11 857,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 15 875,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 13 147,0 мың теңге;
Ақсуат ауылына 15 647,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 12 699,0 мың теңге;
Новомарковка ауылына 15 830,0 мың теңге;

селу Бозтал 14 568,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета администраторам районных бюджетных программ согласно приложению 5 к настоящему решению.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного и районного бюджетов бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов согласно приложению 6 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30.06.2020 № 6С-50/13-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение основного долга перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 13 271,9 тысяч тенге, в том числе досрочное погашение в сумме 1 887,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 15.12.2020 № 6С-56/2-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 21 157,0 тысяч тенге.
8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2020 года в сумме 60 874,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 20.04.2020 № 6С-48/2-20 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 10.09.2020 № 6С-51/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть, что в районном бюджете специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, предусмотрены повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 7 к настоящему решению.

Бозтал ауылына 14 568,0 мың теңге.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны есепке алынсын.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне облыстық және аудандық бюджеттерден нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 30.06.2020 № 6С-50/13-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 13 271,9 мың теңге сомасында мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер бойынша жоғары тұрған бюджетке негізгі борышын, оның ішінде 1 887,3 мың теңге сомасында мерзімінен бұрын өтеу қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 6С-56/2-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 21 157,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2020 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 60 874,3 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 20.04.2020 № 6С-48/2-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 10.09.2020 № 6С-51/3-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Аудандық бюджетте, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелері қарастырылғаны есепке алынсын.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестерге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 7- қосымшасына сәйкес бекітілсін.

11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-46/2-19
Районный бюджет на 2020 год

11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-46/2-19 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

781,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
683,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
683,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
683,0
04
Образование
4 053 323,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 975 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 638,0
003
Общеобразовательное обучение
3 055 201,3
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
10 880,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 844,0
006
Дополнительное образование для детей
85 391,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
271 361,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 689,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
266 651,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
221 393,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
78 274,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
78 274,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
289 905,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285 183,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 329,0
002
Программа занятости
89 861,6
005
Государственная адресная социальная помощь
54 001,3
006
Оказание жилищной помощи
245,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 722,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
755,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
594,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 593,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

781,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
683,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
683,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
683,0
04
Білім беру
4 053 323,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 975 049,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 638,0
003
Жалпы білім беру
3 055 201,3
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 880,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 844,0
006
Балаларға қосымша білім беру
85 391,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
271 361,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 689,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
266 651,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
221 393,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
78 274,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
78 274,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
289 905,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285 183,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 329,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
89 861,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
54 001,3
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
245,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 722,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
755,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
594,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27 593,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

14 025,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 698,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 123,7
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 626,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 605,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 344,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
170 000,0
008
Развитие объектов спорта
170 000,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
734 297,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
734 297,4
019
Развитие теплоэнергетической системы
734 297,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
57 913,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 573,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 573,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17 084,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17 084,4
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 901,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21 901,8
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 353,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4 366,6
006
Организация санитарного убоя больных животных
0,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
592,5
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
394,7
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
0,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 637,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 490,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11 490,6
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

14 025,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 698,7
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 123,7
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 626,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 605,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 344,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
170 000,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
170 000,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
734 297,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
734 297,4
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
734 297,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
57 913,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 573,4
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13 573,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17 084,4
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 084,4
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 901,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 901,8
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 353,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 366,6
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
0,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
592,5
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
394,7
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 637,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 490,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 490,6
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

1 186 206,6
Целевые текущие трансферты
838 395,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
183 973,6
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
10 874,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
5 060,6
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 547,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 248,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 476,7
На выплату государственной адресной социальной помощи
19 457,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
34 320,3
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
16 033,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
5 667,0
На общественные работы
31 000,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
52 290,0
Отдел образования района (города областного значения)
626 921,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
38 471,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
0,0
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
19 937,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
408 513,0
За квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
160 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19 875,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
19 875,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 626,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
7 626,0
Целевые трансферты на развитие
327 838,0
Отдел строительства района (города областного значения)
327 838,0

1 186 206,6
Нысаналы ағымды трансферттер
838 395,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
183 973,6
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
10 874,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
5 060,6
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 547,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 248,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
2 476,7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
19 457,0
Кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
34 320,3
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасы мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
16 033,0
Халықты мемлекеттік әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
5 667,0
Қоғамдық жұмысына
31 000,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
52 290,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
626 921,0
Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
38 471,0
Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
0,0
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
19 937,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
408 513,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін
160 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19 875,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
19 875,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 626,0
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
7 626,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
327 838,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
327 838,0

Строительство 45-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области (позиция 1)
168 000,0
Строительство 45-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области (позиция 1)
159 838,0
Бюджетные кредиты
19 973,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 973,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 973,0
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-46/2-19
Целевые трансферты из областного бюджета администраторам районных бюджетных программ на 2020 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 15.12.2020 № 6С-56/2-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (1 позиция)
168 000,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (1 позиция)
159 838,0
Бюджеттік кредиттер
19 973,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 973,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
19 973,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-46/2-19 шешіміне
5-қосымша
Аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 6С-56/2-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы

976 292,4
Целевые текущие трансферты
582 950,0
Отдел образования района (города областного значения)
438 063,6
На открытие IT-классов в школах
4 504,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
2 956,0
На обеспечение горячим питанием учащихся первых классов
6 505,7
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
16 798,5
На приобретение компьютеров для школ
9 680,3
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 432,0
На приобретение кабинетов робототехники
3 871,9
На оснащение ресурсных центров
8 691,7
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
6 631,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
0,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
292 991,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 623,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2 921,0
На доплату учителям со степенью магистра
2 800,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
5 710,0
На увеличение доплаты за классное руководство педагогам организаций начального, основного и общего среднего образования
6 605,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ педагогам начального, основного и общего среднего образования
4 828,0
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
34 588,8
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
12 926,0
На разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт детского оздоровительного лагеря "Жулдыз" города Ерейментау
5 290,0
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
3 709,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 465,0
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
600,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
0,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 720,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов

976 292,4
Нысаналы ағымдағы трансферттер
582 950,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
438 063,6
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 504,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
2 956,0
Бірінші сыныптардың оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
6 505,7
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
16 798,5
Мектептер үшін компьютерлерді сатып алуға
9 680,3
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
2 432,0
Робототехника кабинеттерін сатып алуға
3 871,9
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
8 691,7
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
6 631,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
0,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
292 991,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
3 623,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
2 921,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2 800,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
5 710,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтарына сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
6 605,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтарына дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
4 828,0
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандықтар сатып алуға
34 588,8
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
12 926,0
Ерейментау қаласының "Жұлдыз" балалар сауықтыру лагерінің күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5 290,0
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
3 709,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 465,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
600,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
0,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3 720,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарын өтеу бойынша демеу-қаржылау үшін

2 901,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
0,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
11 244,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 727,4
На увеличение размера подъемного пособия
1 727,4
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
27 016,0
Приобретение материально-технической базы для районного дома культуры Ерейментауского района
27 016,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
97 678,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
97 678,0
Целевые трансферты на развитие
393 342,4
Отдел строительства района (города областного значения)
371 796,4
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в город Ерейментау, Ерейментауского района
170 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство сетей водоснабжения в селе Енбек Ерейментауского района
4 307,9
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция системы водоснабжения города Ерейментау с переподключением к магистральным сетям. 2 очередь
13 050,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум 45-ти квартирным жилым домам №83 и 83Б и к одному 60-квартирному жилому дому № 83А по улице Жантай батыра в городе Ерейментау, Акмолинской области
15 609,9
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум 45-ти квартирным жилым домам №83 и 83Б и к одному 60-квартирному жилому дому № 83А по улице Жантай батыра в городе Ерейментау, Акмолинской области
54 022,0
Строительство 45-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области (позиция 1)
77 633,5
Строительство 45-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области (позиция 2)
0,0
Строительство 60-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области
30 140,5
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство двух 45-ти квартирных жилых домов в городе Ерейментау, Ерейментауского района Акмолинской области (привязка)
7 032,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
21 546,0
Увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Теплосервис"
21 546,0
Приложение 6 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-46/2-19
Целевые трансферты из областного и районного бюджетов на 2020 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов

2 901,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
0,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
11 244,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 727,4
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 727,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
27 016,0
Ерейментау ауданының аудандық мәдениет үйі үшін материалдық-техникалық базасын сатып алу
27 016,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
97 678,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
97 678,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
393 342,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
371 796,4
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
170 000,0
Ерейментау ауданы Еңбек ауылында сумен жабдықтау желілерінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 307,9
Магистральды желілерге қайта қосумен Ерейментау қаласының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу. 2 кезек
13 050,0
Ақмола облысы Ерейментау қаласы Жантай батыр көшесіндегі №83 және 83 Б екі 45-пәтерлі тұрғын үйге және № 83 А бір 60-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
15 609,9
Ақмола облысы Ерейментау қаласы Жантай батыр көшесіндегі №83 және 83Б екі 45-пәтерлі тұрғын үйге және № 83 А бір 60-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
54 022,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (1 позиция)
77 633,5
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (2 позиция)
0,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 60-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы
30 140,5
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында 45-пәтерлі екі тұрғын үй құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптама өтумен жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу (байлау)
7 032,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 546,0
Шаруашылық жүргізуге құқығын алған "Жылусервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын арттыру
21 546,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-46/2-19 шешіміне
6-қосымша
2020 жылға арналған Ерейментау қаласы, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне облыстық және аудандық бюджеттерден нысаналы трансферттер