О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 24 декабря 2018 года № С-33/3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 19 июня 2019 года № С-40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2019 года № 7247
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" от 24 декабря 2018 года № С-33/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7022, опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 970 735,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 147 743 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 702 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 818 790,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 037 762,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 523 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73 550,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 550,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 7, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Тастанбеков
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-33/3 "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № С-40/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 маусымда № 7247 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-33/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7022 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 970 735,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 147 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 702 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 818 790,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 037 762,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 840 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 73 550,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 73 550,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Тастанбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының

367066,4
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
25450
Отдел образования района
256639
На увеличение оплаты труда учителей и педогогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
256639
Отдел занятости и социальных программ района
164819,5
На оказание услуг специалистам жестового языка
668
На выплату государственной адресной социальной помощи
101768
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9209
На размещение социального заказа в неправительственных организациях
3806
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4145
На расширение Перечня технических вспомогательных средств
956
На развитие рынка труда
44267,5
Бюджетные кредиты
11363
Отдел экономики и финансов района
11363
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
11363
Приложение 3 к решению
маслихата района Биржан сал
от 19 июня 2019 года
№ С-40/2
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 декабря 2018 года
№ С-33/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
211929,2
Целевые текущие трансферты
169821,4
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
31044
На открытие IТ-классов в школах
4850
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
10921
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
14173
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1100
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13119,4
По возмещению расходов по найму жилья для переселенцев и оралманов
715,5
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
7882
На развитие рынка труда
1050
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
1616
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1855,9
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
63458
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
2200
На проведение противоэпизоотических мероприятий
61258
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

367066,4
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
25450
Ауданның білім бөлімі
256639
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
256639
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
164819,5
Ымдау тілі мамандарына қызмет көрсетуге
668
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
101768
Жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттер енгізуге
9209
Үкіметтік емес ұйымдарға әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3806
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
4145
Техникалық көмекші құралдар тізбесін кеңейтуге
956
Еңбек нарығын дамытуға
44267,5
Бюджеттік кредиттер
11363
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
11363
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
11363
Біржан сал ауданы мәслихатының
2019 жылғы 19 маусымдағы
№ С-40/2 шешіміне
3-қосымша
Біржан сал ауданы мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-33/3 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
211929,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
169821,4
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31044
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4850
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
10921
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
14173
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру,сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
1100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13119,4
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау бойынша шығындарды өтеуге
715,5
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7882
Еңбек нарығын дамытуға
1050
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1616
Көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1855,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
63458
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
2200
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
61258
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі