О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 42/2 "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2019 года № 48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2019 года № 7130
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 42/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7020, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Есиль на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 81424 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 69960 тысяч тенге;
неналоговые поступления 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11424 тысячи тенге;
2) затраты 89053,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-7629,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7629,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год из районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на благоустройство города Есиль Есильского района в сумме 10765 тысяч тенге согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 659 тысяч тенге согласно приложению 8.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/2 "2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 48/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 7130 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7020 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81424 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 69960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 40 мың теңге;
трансферттер түсімі 11424 мың теңге;
2) шығындар 89053,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-7629,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7629,7 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, Есіл ауданының Есіл қаласын аббаттандыруға аудандық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес 10765 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен 8 қосымшаға сәйкес 659 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"3. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 19786 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3613 тысяч тенге;
неналоговые поступления 187 тысяч тенге;
поступления трансфертов 15986 тысяч тенге;
2) затраты 20566,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-780,1) тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 780,1 тысяча тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете Красивинского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 1422 тысяч тенге согласно приложению 9.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 8, 9 согласно приложениям 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Л.Клименко
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 9 апреля
2019 года № 48/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 42/2
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"3. 2019-2021 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 187 мың теңге;
трансферттер түсімі 15986 мың теңге;
2) шығындар 20566,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-780,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 780,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджетінде, ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен 9 қосымшаға сәйкес 1422 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 4, 5 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешім 8, 9 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Л.Клименко
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімдігі
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 9 сәуірдегі
№ 48/2 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР