О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/2 "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 июля 2019 года № 6С-41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2019 года № 7296
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7032, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 73865,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 46606,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 27259,0 тысяч тенге;
2) затраты - 77511,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -3646,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3646,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 24458,0 тысяч тенге.";
пункт 2-2 изложить в новой редакции:
"2-2. Учесть, что в составе расходов бюджета города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2501,0 тысяча тенге, в том числе:
1265,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
1236,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/2 "2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 6С-41/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 шілдеде № 7296 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7032 тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 73865,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 46606,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 27259,0 мың теңге;
2) шығындар - 77511,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3646,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3646,5 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 24458,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2-2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2-2. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетінің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2501,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде;
1265,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
1236,0 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.