О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2019 года № 6С-46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2019 года № 7569
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-33/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7013, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4136447,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 456684,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8470,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 40937,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3630355,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4176207,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -1604,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3788,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5392,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -38155,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 38155,3 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 5392,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
А.Жунусов
Секретарь
Жаркаинского районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 11 декабря
2019 года № 6С-46/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-33/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-33/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 6С-46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 7569 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-33/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7013 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4136447,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 456684,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8470,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 40937,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3630355,7 мың теңге;
2) шығындар – 4176207,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -1604,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3788,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5392,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -38155,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 38155,3 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу 5392,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Жунусов
Жарқайың аудандық мәслихатының
хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6С-46/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-33/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18461,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
98024,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
98024,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
172871,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
168321,5
022
Капитальные расходы государственного органа
4550,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34752,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31655,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
506,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
690,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
25825,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
25825,1
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7491,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7036,0
003
Капитальные расходы государственного органа
455,0
02
Оборона
6124,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6124,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4671,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
153,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1078,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1078,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1078,0
04
Образование

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18461,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
98024,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
98024,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
172871,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
168321,5
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34752,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31655,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
506,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
690,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
25825,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25825,1
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7491,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7036,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
455,0
02
Қорғаныс
6124,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6124,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4671,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
153,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1078,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1078,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1078,0
04
Бiлiм беру

5378,0
на оказание специальных социальных услуг в рамках государственного заказа
6006,0
на оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1250,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
982,9
на развитие рынка труда
2020,0
на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
808,0
Отдел образования района
16736,7
на приобретение и доставку учебников для школ (в том числе на приобретение хрестоматий по краеведению для 5-7 классов)
4780,5
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
4861,9
на открытие ІТ- классов в школах
3638,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
1994,3
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1462,0
Отдел ветеринарии района
30595,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
25954,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
4641,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района

5378,0
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
6006,0
көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1250,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
982,9
еңбек нарығын дамытуға
2020,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
808,0
Аудандық бiлiм бөлімі
16736,7
мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу (оның ішінде 5-7 сыныптарға өлкетану хрестоматиялар сатып алуға)
4780,5
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
4861,9
мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
3638,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1994,3
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
1462,0
Аудандық ветеринария бөлімі
30595,0
эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
25954,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
4641,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі